Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 28.11.1963

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:09.08.2007

Stagiu militar: da

obiectiv

Termen scurt: Ocuparea postului oferit de firma dumneavoastra Termen lung: Ocuparea unui post cu responsabilitate sporita in cadrul sistemului dumneavoastra de firme

Salariu: nespecificat

Beneficii: Se stabilesc odata cu ocuparea postului

Tip job: Full time

Departament: Altele, Constructii / Instalatii, Administrativ / Logistica, Productie, Cercetare - dezvoltare, Achizitii, Inginerie, Controlul calitatii, Auto / Echipamente, Service / Reparatii

Oras de lucru: Targoviste, Gaesti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.1988 - prezent

Departament: auto / echipamente

Titlu Job: inginer sef + sef sectie productie

Responsabilitati:

In prezent ocup functia de inginer sef si sef sectie productie . Ma ocup cu coordonarea directa a personalului direct productiv(15 muncitori), coordonarea colectivului tehnic, de productie si aprovizionare din cadrul firmei.

studii

Facultati:

1978-1982 Liceu Matematica Fizica- examen bacalaureat
1983-1988 Institutul Politehnic Bucuresti
Facultatea Tehnologia Constructiilor de
Masini
Specializarea Masini-Unelte
Examen de licienta

Activitati extracurriculare

Disponibilitate la program prelungit, deplasari.

Premii

Cadru tehnic cu atributii in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

franceză(incepator,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20