de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 19.05.1987

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:21.10.2009

Stagiu militar: nu

obiectiv

Salariu: 5.000,00 USD / luna

Tip job: Part time, Full time

Departament: ONG / Voluntariat, Functii publice, Internet / e-Commerce, Productie, Inginerie, Protectia mediului, Proiectare civila / industriala, Audit / Consultanta, Management, Specialisti / Tehnicieni

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2011 - prezent

Departament: protectia mediului

Titlu Job: inginer protectia mediului

Responsabilitati:

Urmareste respectarea legislatiei din domeniu/ conformarea activitatii si a punctelor de lucru cu normele legale.
Supravegheaza activitatea din punct de vedere al protectiei mediului si intocmeste documentele necesare.
Proiecteaza/coordoneaza lucrarile de protectia mediului.
Aplica masuri de reducere a poluarii si de implementare/conformare/respectare a normelor.
Asigura corespondenta cu GNM, ANPM, ARPM, AR, ANRSC.
Reprezinta societatea in fata autoritatilor de control.
Intocmeste documentatii tehnice, rapoarte periodice catre autoritati (RAM, EPRTR, IPPC, GDTRAT).
Intocmeste registrul societatii si asigura actualizarea lui in conformitate cu activitatea desfasurata.

studii

Facultati:

2010 - 2012 Masterat: Ingineria Mediului la Facultatea de Imbunatatiri Funciare si Ingineria Mediului, Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti din Bucuresti. Zi, 2 ani, titlu obtinut: Master
2006 - 2010 Facultate / Colegiu: Ingineria Mediului la Facultatea de Imbunatatiri Funciare si Ingineria Mediului, Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti din Bucuresti. Student zi, 4 ani, titlul obtinut: Inginer

Premii

Certificari
Jul 2012: Certificat de competenta "Specialist in managementul deseurilor" conform legii 211/2011, TUV Rheinland Romania
Mar 2012: Certificat de competenta in "Inginerie seismica", catedra UNESCO - Iridex Constructii Group
Feb 2012: Certificat de competenta "Auditor intern pentru sisteme de managementul calitatii conform standardului european EN ISO 9001:2008 si standardului european EN ISO 19011:2002" , TUV Rheinland Romania
Jun 2011: Certificat de competenta in "Proiectarea structurilor din pamant armat cu programul de calcul Tensar Winwall si a retentiilor din gabioane cu programul Maccaferri Gawac Win",catedra UNESCO - Iridex Constructii Group
Jun 2006: Atestat de cunostinte informatice

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles