Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 08.07.1990

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:13.05.2009

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Inginerie, Protectia mediului, Controlul calitatii, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2015 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: inginer departamentul tehnic / responsabil managementul deseurilor

Responsabilitati:

*Inginer Departamenul Tehnic
- Calculul cantităților pentru subcontractori și client în conformitate cu proiectul sau prin verificare în șantier;
- elaborarea situațiilor de lucrări ale subcontractorilor;
- elaborare devize oferta;
- analiza planurilor împreună cu specificațiile tehnice și alte documente disponibile urmată de estimarea costurilor;
- Efectuarea de comparații de preț pentru furnizorii de materiale sau subcontractori și negocierea în limitele stabilite de managerul de proiect;
- colaborare cu Departamentul de Calitate, pregătirea proceselor-verbale pentru diferite categorii de lucrari și a proceselor verbale de recepție a materialelor in șantier;
- pregătirea formularelor de aprobare atât pentru materiale cât și pentru subcontractori;
- emiterea rapoartelor lunare pe baza evoluției Proiectului;
- evaluarea lunară a stocurilor;
- Achiziții: emiterea comenzilor de șantier și asigurarea îndeplinirii termenelor de livrare.
* Mediu și gestionarea deșeurilor
- elaborarea Planului de Management al Mediului;
- evidența gestiunii deșeurilor.

01.01.2014 - 30.06.2015

Titlu Job: inginer departamentul tehnic

- analalizarea documentelor și a listelor de cantități;
- solicitarea ofertelor de preț pentru materiale și echipamente de pe piață;
- analalizara comparativa a ofertelor de preț pentru subcontractori și furnizori;
- pregatirea propunerii financiare, a graficului de executie si a fluxului de numerar;
- intocmirea atașamentelor premergatoare situațiilor lunare de plată (atât pentru clienții publici, cât și pentru cei privați);
- analiza dispozițiilor de șantier și estimarea impactului la nivelul costurilor pe proiect.

studii

Facultati:

2013 - 2015 Masterat: Tehnologia si Managementul Lucrarilor de Constructii la Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti din Bucuresti.
2009 - 2013 Facultate / Colegiu: Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole la Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti din Bucharest.

Premii

Calificari
Mar 2014: Specialist Managementul Deseurilor, cod COR 325713

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20