Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 13.02.1993

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Inginerie

Oras de lucru: Galati

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2018 - prezent

Departament: inginerie

Titlu Job: inginer

Responsabilitati:

Navă de croazieră
-Arhitectural Outfitting și Hull Outfitting, modele 3D, desene de producție și montaj folosind AVEVA Marine

Curs Protecție structurală împotriva incendiilor
-Protecție pasivă împotriva incendiilor;
- Izolarea și acoperirea punții;
-Panouri, căptușeli și plafoane.

Curs Arhitectural Outfitting
-Trape, Dopuri de scurgere, Guri de vizită, Scări, Ferestre, Uși

Curs Cadmatic

01.03.2017 - 31.07.2018

Titlu Job: inginer tehnolog

Inginer tehnolog consum de materiale:
- Încadrarea în semifabricate a reperelor din produse
-Calcularea adaosurilor tehnologice și a materialelor recuperabile
-Stabilirea tehnologiilor de execuție
-Calcularea cantității optime de vopsea

studii

Facultati:

2017 - prezent Masterat: Proiectare și Simulare în Ingineria Sudării la Facultatea de Inginerie din Galați.
2012 - 2016 Facultate: Tehnologia construcțiilor de mașini la Facultatea de Inginerie din Galați. -2016 septembrie Licență în Comportarea la Sudare a Îmbinărilor Eterogene Oțel Carbon-Cupru.
2008 - 2012 Liceu / Școală profesională: Tehnician în Automatizări la Colegiul Tehnic "Paul Dimo" din Galați. Profilul: Tehnic

Premii

Voluntariat
Jun 2014 - Jul 2014: ArcelorMittal
2014- Sesiune practică la ArcelorMittal Galati, la secția Prelucrări Mecanice

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20