Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 10.11.1967

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:06.01.1992

Stagiu militar: da

obiectiv

Satisfacţie profesională bazată pe respect, calitate, devotament, disciplină, transpareţă şi integritate. Satisfacţie financiară.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Proiect / Sezonier

Departament: Asigurari, Constructii / Instalatii, Administrativ / Logistica, Cercetare - dezvoltare, Inginerie, Protectia muncii, Controlul calitatii, Proiectare civila / industriala, Audit / Consultanta, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.1986 - prezent

Departament: management

Titlu Job: inginer

Responsabilitati:

Inginerie a instalaţiilor: managenent, consultanţă, proiectare, execuţie, service, mentenanţă.

studii

Facultati:

2009 - 2014 Facultate / Colegiu: Instalaţii pentru Construcţii la Facultatea de Inginerie a Instalaţiilor din Bucureşti. 2014 - 2016 Master: UTCB - Managementul Proiectelor în Construcţii.
Pentru pregătire profesională completă solicitaţi CV-ul.

Premii

Calificari
Jul 2016: Facility Management - Consultanţă

Jul 2016: Managementul proiectelor în construcţii, ingineria instalaţiilor - Consultanţă

May 2016: Autorizat în desfăşurarea activităţilor de cadru tehnic cu atribuţii în domeniul prevenirii şi stingerii incendiilor.

Feb 2015: Autorizat pentru efectuarea lucrărilor de verificare, întreţinere şi reparare a instalaţiilor speciale de prevenire şi stingere a incendiilor

Feb 2015: Autorizat pentru efectuarea lucrărilor de Proiectare a sistemelor şi instalaţiilor de ventilaţie pentru evacuarea fumului şi gazelor fierbinţi, cu excepţia celor de tip natural

Feb 2015: Autorizat pentru efectuarea lucrărilor de Proiectare a sistemelor şi instalaţiilor de limitare şi stingere a incendiilor

Feb 2015: Autorizat pentru efectuarea de lucrări de Proiectare a sistemelor şi instalaţiilor de detecţie, semnalizare, alarmare şi alertare în caz de incendiu

Sep 2009: Autorizat pentru efectuarea lucrărilor de instalare, service şi mentenanţă pentru sisteme de securitate la incendiu şi securitate fizică.

Sep 2008: Inspector în domeniul SSM

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20