Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 29.05.1968

Stagiu militar: da

obiectiv

Executare proiecte de constructii civile sau industriale in cadrul unui birou alcatuit pe competente

Salariu: nespecificat

Beneficii: tichete de masa,telefon de servici

Tip job: Part time, Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Imobiliare, Constructii / Instalatii, Arhitectura / Design interior, Inginerie, Proiectare civila / industriala

Oras de lucru: Arad, Cluj-Napoca, Deva, Oradea, Timisoara

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.1998 - prezent

Departament: proiectare civila / industriala

Titlu Job: inginer proiectant

Responsabilitati:

Întocmesc documentaţiile aferente lucrărilor de instalaţii - memorii, planşe , oferta tehnică, documentaţii tehnice pentru licitaţii, devize , la toate specialităţile de construcţii şi instalaţii
-ALIMENTARE CU APĂ ŞI CANALIZARE COMUNA DOBRA, JUD.HUNEDOARA- instalaţii electrice exterioare, paratrasnet şi priza de pământ la staţii de epurare , canalizare Lăpuşnic-Radulesti , aducţiune Dobra, reţea apă potabilă Răduleşti – Stănceşti – Ohaba
- AMENAJARE DOMENIU SCHIABIL CAVNIC – GUTAIUL DOAMNEI
- STAŢIE DE EPURARE FENEŞ
-PÂRTIE DE SCHI ŞI TELESCHI "SPERANTA" STAŢIUNEA BORSEC, JUD. HARGHITA
-STATIE DE TRATARE A APELOR EVACUATE IN EMISAR LA MODULUL 4-FELDIOARA
- CANALIZARE SI EPURARE GRADINARI :-instalaţii electrice exterioare, paratrasnet şi priza de pământ la staţii de epurare , instalaţii interioare şi exterioare de apă-canal , detalii de executie staţii de pompare, reţele exterioare apă-canal, alimentare cu energie electrica-(colaborare)
- ALIMENTARE CU APA IN SATUL PONOR SI INTRODUCERE RETEA DE CANALIZARE SI APA IN SATUL GALATI, COMUNA PUI, JUDETUL HUNEDOARA
- ALIMENTARE CU APA IN SATELE VALEA DALJII SI UNCIUC, COMUNA RAU DE MORI, JUDETUL HUNEDOARA -
- EXTINDERE SI REABILITARE RETEA APA POTABILA IN LOCALITATEA BAILE HERCULANE, JUDETUL CARAS SEVERIN
- ALIMENTARE CU APĂ SI CANALIZARE IN SATELE NUCSOARA, PAROS, PESTERA, ZAVOI, COMUNA SALASU DE SUS, JUDETUL HUNEDOARA
- RETEA DE ALIMENTARE CU APA IN SISTEM CENTRALIZAT A LOCALITATII PONOARELE, JUD. MEHEDINTI
- REALIZARE CANALIZARE IN SATELE BATIZ, STREI, ORASUL CALAN, JUDETUL HUNEDOARA
- STATIE DE EPURARE NOUA, INCLUSIV TREAPTA TERTIARA - LOCALITATEA FETESTI":– retele de apa si canalizare , retele si racorduri electrice, retele termice exterioare
-Modernizare Piață Agroalimentară Brad-instalații , devize
- HD – CL – 03- „REABILITAREA SISTEMELOR DE TRATARE SI TRANSPORT PENTRU ALIMENTAREA CU APA A LOCALITATILOR HATEG, CALAN, SIMERIA SI DEVA” - instalatii interioare si exterioare la STAȚIA DE TRATARE A APEI SANTAMARIA ORLEA
-HD-CL-1-„CONSTRUIREA ȘI REABILITAREA ADUCȚIUNILOR DE APĂ BRUTĂ, REZERVOARELOR ȘI STAȚIILOR DE POMPARE APĂ DIN HUNEDOARA, HAȚEG ȘI CĂLAN”- instalații electrice la stații de pompare,rezervoare,prize de pământ,instalații de paratrăsnet

studii

Facultati:

1990 - 1996 Facultate: Instalatii in Constructii la Universitatea Tehnica Traian Vuia, Facultatea de Constructii din TIMIȘOARA.

Premii

Calificari
Jul 2018: Proiectant sisteme şi instalaţii de ventilare pentru evacuarea fumului şi gazelor fierbinţi, cu excepţia celor de tip natural-organizat, NO FIRE INSTAL PROIECT SRL, autorizaţia seria A nr. 8180 din 18.06.2018

Jul 2018: Proiectant sisteme şi instalaţii de limitare şi stingere a incendiilor, NO FIRE INSTAL PROIECT SRL, autorizaţia seria A nr. 8171 din 18.06.2018

Jul 2018: Proiectant sisteme şi instalaţii de semnalizare, alarmare şi alertare în caz de incendiu, NO FIRE INSTAL PROIECT SRL, autorizaţia seria A nr. 8170 din 18.06.2018

May 2014: Proiectare instalatii electrice cu orice putere tehnic realizabila si la o tensiune nominala de cel mult 1KV, Gradul IIA, cu autorizaţia nr.33687 din 30.05.2014

Jun 2007: Management seria B nr. 0036740 din 12.03.2007

Jul 2006: Produsul AUTOCAD .Comenzi pentru lucru in 3D si AME , seria P nr.103129 din 08.02.2006

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles