Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 23.03.1958

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: da

obiectiv

Disponibil deplasari; Disponibil lucru in cariere; etc.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Altele, Constructii / Instalatii, Cercetare - dezvoltare, Inginerie, Proiectare civila / industriala, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Bucuresti, Brasov, Cluj-Napoca, Ramnicu-Valcea, Sibiu, Alba Iulia, Caransebes, Sebes, Remote (de acasă)

Nivel Cariera: Manager / Executiv, Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.1987 - prezent

Departament: inginerie

Titlu Job: inginer

Responsabilitati:

Conducere unitati de exploatare substante minerale utile; Intocmire studii de explorare/exploatare a zacamintelor; Intocmire studii pentru deschidere/functionare unitati de exploatare a resurselor minerale; etc.

studii

Facultati:

1998 - 2002 Facultate: Economic la Universitate din Petrosani.
1982 - 1987 Facultate: INGINER la Institutul de Mine din Petroșani. Inginer Minier

Premii

Proiecte
Jul 2016 - Nov 2016: Inchidere depozit deseuri menajere Municipiul Orsova
SF, PT, DDE, DG, Studiu Geotehnic, Ridicare Topografica, Intocmire harti in AUTOCAD, etc.
Apr 2001 - Aug 2001: INOVATIE - Rationalizarea Circuitului de Transport Valea Rogoazelor
Transport cu banda
Jan 2000 - Jan 2021: Studii geotehnice

Jan 2000 - Jan 2020: Proiecte deschidere/functionare unitati miniere

Studii geotehnice

Calificari
Jul 2016: Inginer Minier SPECIALIST - Agentia Nationala Resurse Minerale (ANRM) - roci utile si roci nemetalifere. A) Elaborare documentatii tehnico-economice pentru activitati miniere. B) Conducerea/coordonarea activitatilor legate de cercetare geologica si exploatarea resurselor minerale.

May 2014: Inginer Minier EXPERT - Agentia Nationala de Resurse Minerale (ANRM) - carbuni - A) Elaborare documentatii tehnico-economice pentru activitati miniere. B) Conducerea/coordonarea activitatilor legate de cercetare geologica si exploatarea resurselor minerale

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles