Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 18.12.1964

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:31.07.1997

Stagiu militar: da

obiectiv

..ascensiune in plan profesional , rezultata din daruire,implicare si consecventa in ceea ce faci cu pasiune ,axat pe obtinerea de rezultate foarte bune.

Salariu: 1.250,00 USD / luna

Beneficii: nu. - eventual auto/interes serviciu

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Productie, Inginerie, Import - export, Auto / Echipamente, Service / Reparatii

Oras de lucru: Bucuresti, Brasov, Tirgu-Mures, STRAINATATE, Reghin

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2009 - prezent

Departament: service / reparatii

Titlu Job: ing. mecanic, ing . autovehicule rutiere

Responsabilitati:

CORDONAREA ACTIVITATII DE MECANIZARE /SUBUNITATE ,REPARATII AUTO SI UTILAJE ,COORDONAREA ACTIVITATII DE REPARATII , EXPLOATARE SI TRANSPORT A PARCULUI AUTO,SIGURANTA CIRCULATIEI.

SEPT 2009 / MART 2013 - FUNCTIA : ING SEF MECANO-ENERGET (ATRIBUTII DE REPARATII, EXPLOATARE,COORDONARE ACTIVITATE AUTO SI UTILAJE) +RESPONSABIL METROLOGIE,MEDIU,ISCIR.,GEST ECHIPAMENTE TEHNICE.

APRIL 2013 / MARTIE 2014 : DIRECTIA MECANIZARE : RESP AQ (CALITATE /DIRECTIA MECANIZARE- pregatire in vederea auditarii de catre Lloyd's Registry), RESP .TEHNIC CU SUDURA -RTS ,METROLOGIE SI IN PARALEL URMARIREA ACTIV (RESTRANSE A SANTIERULUI DEVENIT LOT INTRE TIMP- DIN LIPSA DE FINANTARE).

APRIL2014 / PREZENT -REVENIRE LA FUNCTIA DE ING .SEF MECANIC, CU ACELEASI ATRIBUTII DE MAI SUS (PANA IN MARTIE 2013) ,responsabil RSTVI -AUTORIZAT ISCIR(responsabil cu supravegherea si verificarea tehnica a instalatiilor de ridicat-macarale ,recipienti sub presiune, elevatoare,etc),responsabil cu metrologia,mediu, sudura ,gestionar mijloace fixe(auto si utilaje).
la data de 01.03.2017 -responsabil intretinere ,reparatii si exploatare (3 buc) fabrici de betoane.
Incepand cu 01.10.2017 si Inspector de mediu la nivel de Sucursala .

studii

Facultati:

2003 - 2009 Facultate: INGINERIE MECANICA /AUTOVEHICULE RUTIERE la UNIVERSITATEA TRANSILVANIA -BRASOV din BRASOV.

Facultati in straiatate

Nu

Premii

Traininguri
Oct 2016 - Oct 2019: Iscir brasov
RSVTI-autorizat ISCIR, responsabil cu supravegherea si verificarea tehnica a instalatiilor de ridicat,(macarale diverse ,recipienti sub presiune,supape dde siguranta,elevatoare,etc).
Sep 2012 - Sep 2014: Iscir brasov
Responsabil tehnic cu sudura
Certificari
Oct 2007 - Oct 2012: Registrul Auto Roman -
Sef atelier reparatii auto
Hobby-uri
diagnoza/reparat automobile(in special motoare) /sofat-( ma relaxeaza )/, lectura, excursii, pescuit, motoare de aviatie.si tot ce este legat de zbor

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,incepator,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles