Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la [email protected], alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 06.02.1983

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:08.04.2001

obiectiv

Caut în prezent o poziție nouă și provocatoare în domenii de activitate legate de arhitectura, sectorul de design industrial și / sau interior, în care pot folosi cel mai bine abilitățile și experiența dobâbdită pana acum.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Arhitectura / Design interior, Publicitate, Grafica / Webdesign / DTP, Tipografii / Edituri

Oras de lucru: Arad, Timisoara, Remote (de acasă)

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: 01.12.2009

experienta profesionala

01.04.2012 - prezent

Departament: arhitectura / design interior

Titlu Job: industrial designer

Responsabilitati:

Proiectarea de standuri expoziționale pentru târguri desfășurate atât pe teritoriul țării noastre cât și la cele mai importante evenimente din domeniu, desfășurate în Europa.

01.08.2005 - 30.04.2012

Titlu Job: designer industrial

studii

Facultati:

2006 - 2009 Masterat: Design de Produs la Universitatea de Vest din Timișoara- Facultatea de Arte și Design din Timisoara.
2007 - 2008 Masterat: Design de Iluminat Arhitectural la KTH- Insitutul Regal de Tehnologie din Stockholm.
2001 - 2005 Facultate: ARTE PLASTICE ȘI DECORATIVE- SPECIALITATEA DESIGN la UNIVERSITATEA DE VEST DIN TIMIȘOARA- FACULTATEA DE ARTE PLASTICE din Timisoara.
1997 - 2001 Liceu / Școală profesională: ARTE PLASTICE - DESIGN la LICEUL DE ARTĂ SABIN DRĂGOI din ARAD.

Premii

Calificari
Nov 2017: 5SRW CERTIFICATION- Certified by CGworld- CERTIFICAT VRAY PENTRU 3DS MAX

Conferinte
Sep 2008 - Sep 2008: Transnational Tanteidan Forum in Belgrade
Regarded as a crash course to the Lighting Detective, “Searching for Heroes and Villains,” is an easy introduction to the activities of the Lighting Detectives. In conjunction with the 2008 forum we also held a Heroes and Villains Workshop, with about 50 students in attendance from Stockholm, Belgrade, and Tokyo. This activity is very simple. Groups of students go out into the city at night, look for examples of good lighting, heroes, and bad lighting, villains. Afterwards, the groups discuss what was found and state reasons for classifying each example as a hero or villain.
Apr 2008 - Apr 2008: BUILDING PERFORMANCE CONGRESS
LIGTH + BUIDING, CONGRESS CENTER MESSE FRANKFURT
Traininguri
Sep 2007 - Sep 2007: WORKSHOP- PLDA- LIGTHS IN ALINGSAS- SUEDIA

Apr 2005 - Apr 2005: Workshop -Atelier design d'space Noe Duchafour- Lawrance
In cadrul Facultății de Arte Timișoara
Certificari
May 2005 - May 2005: CERTIFICAT CAMBRIDGE ADVANCED ENGLISH - LEVEL C1

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles