Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 07.03.1989

Permis conducere:  Cat., Data obtinerii:31.08.2007

Stagiu militar: da

obiectiv

Bune aptitudini de comunicare şi relaţionare în cadrul unei echipe , abilităţi de lucru în echipă, spirit de iniţiativă, flexibilitate, inventivitate, capacitate de lucru în condiţii de stres, capacitatea de management al riscului şi de rezolvare a situaţiilor de criză, capacitate de adaptare la schimbările de mediu de lucru. Am fost promovat ca sef de depozit si conduc o echipa de 5 persoane. Am atestat de stivuitorist din 2015.

Salariu: 2.500,00 USD / luna

Tip job: Full time

Oras de lucru: Bucuresti, Alexandria

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2012 - prezent

Departament: altele

Titlu Job: gestionar

Responsabilitati:

Biotur Exim, Alexandria (România)
GESTIONAR HRANA PENTRU ANIMALE DE COMPANIE
Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Opereaza in stoc miscarile de marfa
- Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
- Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii
- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei
- Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica
aparute la receptia marfii la magazie
- Verifica documentele vamale la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele
neconcordante
- Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
- Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor

studii

Facultati:

2008 - 2011 Colegiu / Studii postliceale: Asistent medical generalist la Scoala Postliceala Alexandria din Alexandria.
2004 - 2008 Liceu / Școală profesională: filologie la Liceul pedagogic Mircea Scarlat din Alexandria.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles