Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 12.05.1999

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Internship / Voluntariat

Departament: IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani), Fara experienta

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2019 - 31.07.2019

Departament: grafica / webdesign / dtp

Titlu Job: game tester

Responsabilitati:

A trebuit sa testez guideline uri date de alte companii care lucreaza impreuna cu Electronic Arts iar daca aceasta guideline uri nu erau respectate trebuia sa scriu rapoarte amanuntite in legatura cu problemele semnalate .

studii

Facultati:

2018 - prezent Facultate: Informatica Economica (lb engleza) la Facultatea de Cibernetica,statistica si informatica Economica , ASE din Bucuresti.
2014 - 2018 Liceu / Școală profesională: Matematica Informatica , intensiv engleza la Colegiul National B.P.Hasdeu din Buzau.

Premii

Certificari
May 2020 - May 2020: RPA Developer Foundation
Cursuri de la UiPath Academy despre cum sa construiesti si cum sa manage-uiesti RPA-uri
Apr 2020 - May 2020: RPA Business Analyst Foundation
Cursuri de la UiPath Academy despre cum sa fi un analist business cu RPA
Apr 2020 - Apr 2020: RPA Starter
Cursuri de la UiPath Academy despre bazele RPA-ului
Feb 2020 - May 2020: Database Programming with PL/SQL
Curs de la Oracle despre programare PL/SQL , unde am primit o diploma Oracle ce atesta skillurile de PL/SQL in urma unei examinari finale supravegheata.
Nov 2019 - Jan 2020: Database Programming with SQL 2019
Curs de la Oracle despre programare si designuit baze de date in SQL unde am primit diploma Oracle dupa ce am trecut o examinare finala in candrul unei institutii.
Traininguri
May 2019 - Jun 2019: 2019- Python Essentials
Curs despre Python oferit de Cisco Networking Academy
Apr 2019: Net Basics 2019
Cursuri de la Cisco NetCad despre Networking Basics
Nov 2018 - Jan 2019: Advanced Programming in C
Cursuri de la Cisco NetCad despre programare avansata in C
Jun 2017 - Aug 2017: Databases
Cursuri de la Oracle despre SQL Databases
Jun 2017 - Aug 2017: Oracle Academy Java
Cursuri de la Oracle despre Java

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles