Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 27.11.1985

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Marketing, Arhitectura / Design interior, Administrativ / Logistica, Financiar / Contabilitate, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2014 - prezent

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: functionar economic

Responsabilitati:

Inventariere
-farmaciile Dona
-Mega Image
-Omniasig
-Libra Bank
-ING
-Depozit produse farmaceutice
-diferite magazine cu haine.

01.03.2005 - 31.03.2013

Departament: altele

Titlu Job: operator calculatoare

-intretinerea calculatoarelor
-intretinerea postului local de televiziune.

studii

Facultati:

2000 - 2004 Liceu: Protectia Mediului la Grup Scolar Carol 1 Valea Doftanei din Valea Doftanei.

Premii

Hobby-uri
Ciclism, Alergat

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20