Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 25.06.1992

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:21.09.2010

obiectiv

Salariu: nespecificat

Beneficii: Posibililitatea de a ajunge la cursurile mai importante si la examene pe perioada facultatii, deoarece sunt in ultimul an. Programul meu de studii este de luni pana joi, de la ora 16:00 pana la ora 19:00.

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2017 - prezent

Departament: relatii clienti / call center

Titlu Job: first line analyst

Responsabilitati:

• Answering support queries via tools, phone and chat;
• Keeping daily contact with users calling from all over Europe;
• Resolving IT issues which can occur during the course of office work;
• Documentation and logging of calls on the ticketing tool;
• Delegation of problems which cannot be resolved on first level to the competent teams;
• Maintaining and improving customer satisfaction level

01.11.2014 - 28.02.2017

Titlu Job: reprezentant relatii clienti

24 Noiembrie - 12 Decembrie (perioada de training)

15 Decembrie - 18 Ianuarie (Centrul de Asistenta Telefonica WizzAir):
- preluarea apelurilor, asistenta, gestionarea si rezolvarea problemelor pasagerilor, efectuarea de rezervari bilete avion
- intruducerea informatiilor despre pasageri in aplicatia software interna

19 Ianuarie - Prezent (Departamentul de Relatii Clienti WizzAir):
- preluarea cazurilor si raspunderea la reclamatii prin intermediul e-mail-ului (Outlook 2010)
- asistenta, gestionarea si rezolvarea problemelor pasagerilor

01 Iulie - Prezent (Asistent manager pentru calitate):
- verificarea email-urilor si a informatiilor transmise de agentii Departamentului de Relatii Clienti
- verificarea statisticilor lunare cu privire la calitatea muncii
- oferirea de feedback-uri agentilor in vederea imbunatatirii calitatii serviciilor oferite

Realizari:
Promovarea in decurs de o luna de la Centrul de Asistenta Telefonica catre Departamentul de Relatii Clienti, datorita atitudinii pe care o prezentam fata de clienti prin telefon (amabilitate, intelegerea pasagerilor si dorinta de a-i ajuta, rezolvarea problemelor intr-un timp scurt, adoptarea unei atitudini pozitive si orintate catre clienti, exprimare foarte buna in scris si vorbit a limbii romane)

Beneficii:
- Oportunitatea de a-mi imbunatati nivelul conversational in limba engleza
- Posibilitatea de a lucra cu persoane din intreaga Europa
- Program flexibil, decontare abonament BKV, salariu fix

studii

Facultati:

2011 - 2014 Facultate: Economia Comertului, Turismului si Serviciilor la Universitatea George Baritiu din Brasov, Romania. Absolvent licentiat in Turism
2007 - 2011 Liceu / Școală profesională: Turism la Grup Scolar de Turism si Alimentatie Publica Brasov din Brasov, Romania. Absolent cu diploma de bacalaureat

Premii

Hobby-uri
Fotografia,Desen,Pictura,Realizarea unor proiecte in Microsoft Word,Editare fotografii,Plimbari in natura,Calatorii

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles