Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 19.02.1983

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: nespecificat

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2018 - 30.11.2018

Departament: vanzari

Titlu Job: field sales team manager

Responsabilitati:

Coordonarea unei echipe formate din 10 - 15 reprezentanți de vânzări.
Preocupat activ de îmbunătățirea constantă a performanței în cadrul echipei, asigurând creșterea numărului de clienți, un nivel ridicat de satisfacție a clientului si atingerea obiectivelor de vânzări.
Direcționarea energiei si focusarea echipei către atragerea clienților noi si retenția celor existenți.
Oferirea îndrumării in mod constant, feedback si suport fiecărui reprezentant de vânzări. Asigurarea ca procesele , regulamentele si politicile interne ale companiei sunt respectate si aplicate.

01.07.2014 - 31.01.2018

Departament: achizitii

Titlu Job: spare parts warehouse supervisor & agent achiziții și contractari

-Receptia materialelor,
- Raspunderea de evidenta gestiunii fizice si scriptice aflate in subordine,
- Inregistrarea in programul informatic (Sap) a tututor operatiunilor din gestiune,
- Asigurarea aranjarii/depozitarii/etichetarii corespunzatoare a materialelor conform procedurilor interne,
- Pastrarea ordinii si curateniei in depozit,

01.01.2009 - 31.07.2014

Titlu Job: agent achizitii si contractari

-Intocmirea si analizarea cererilor de oferta,
-Analiza, mentinerea si dezvoltarea bazei de date cu furnizorii, identificarea de furnizori noi.
-Negocierea conditiilor comerciale(preturi de achizitie/termene de plata/discounturi)

studii

Facultati:

2001 - 2005 Facultate / Colegiu: Management/ Administratie Publica la Academia de Studii Economice din Bucuresti.
1998 - 2001 Liceu: Finante- Contabilitate la Colegiul Economic Calarasi din Calarasi.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20