Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 01.09.1988

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:12.12.2011

Stagiu militar: nu

obiectiv

Salariu: 4.000,00 USD / luna

Beneficii: Posibilitate de avansare, salariu motivant, transport gratuit, bonuri de masa, etc.

Tip job: Part time, Full time

Departament: Altele, Grafica / Webdesign / DTP, Internet / e-Commerce, Controlul calitatii, Petrol / Gaze, IT Software, IT Hardware, Financiar / Contabilitate

Oras de lucru: Ploiesti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2012 - prezent

Departament: naval / aeronautic

Titlu Job: electronist

Responsabilitati:

- Efectuarea si asamblarea diverselor produse electronice, pentru diferite tipuri de aeronave ( familia ATR, familia Sukhoi, Alenia Aermacchi M-346, etc);
- Verificarea pieselor inainte de ambalare pentru conformitate;
- Lucrul in cadrul departamentului de mecanica;
- Ambalarea produselor finite pentru export, din cadrul departamentului electronica si
cel de mecanica, ETC.

studii

Facultati:

2010 - 2013 Facultate: Specializarea - Contabilitate si Informatica de Gestiune la Universitatea Petrol-Gaze din Ploiesti.
2008 - 2010 Colegiu / Studii postliceale: Informatic \ Specializarea - Analist Programator la Colegiul "Spiru Haret" din Ploiesti.
2006 - 2008 Liceu / Școală profesională: Tehnic \ Specializarea - Tehnician Metrolog la Colegiul "Spiru Haret" din Ploiesti.
2003 - 2006 Liceu / Școală profesională: Electric \ Specializarea - Electrician exploatare medie si joasa tensiune; Lucrator in electrotehnica. la Colegiul "Spiru Haret" din Ploiesti.

Premii

Certificari
Jul 2015 - Oct 2015: Certificat de Calificare Profesionala - Tehnician Electronist
- Denumirea furnizorului de formare profesionala: S.C. SITCO SERVICE S.R.L. Craiova;
- Durata cursului: 540 ore (din care 180 ore pregatire teoretica, 360 ore pregatire practica);
May 2015 - May 2015: Certificat CIS ( Certified IPC Specialist)
Tipul certificarii IPC: IPC / WHMA - A - 620;
Oct 2010 - Nov 2010: Autorizatie Stivuitorist
- Denumirea furnizorului de formare profesionala: S.C. CONSULT MERIDIAN CFP S.R.L. ;
- Durata cursului: 100 ore (din care 56 ore pregatire teoretica, 44 ore pregatire practica);
- Certificat pentru a utiliza Motostivuitoare si Electrostivuitoare.
Hobby-uri
Chitara, Computerul, Desenatul, Excursiile

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles