Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 19.12.1986

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: da

obiectiv

Capacitatea de adaptare în orice mediu, spiritul de echipă, abilitati de comunicare, spirit organizatoric Responsabilitate, punctualitate, seriozitate

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Specialisti / Tehnicieni

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2012 - prezent

Departament: service / reparatii

Titlu Job: electician de intretinere si reparatii

Responsabilitati:

- Intretinerea si repararea utilajelor din departamentul Taiere si Calandrare
- Asigurarea functionalitatii corespunzatoare a utilajelor cat si a echipamentelor
- Calibrarea camerelor si a senzorilor utilajelor
- Parametrizarea si inlocuirea convertizoarelor de frecventa
- Efectuarea mentenantei
- Intocmirea si centralizarea rapoartelor de intretinere si reparatie

01.10.2005 - 31.03.2012

Departament: productie

Titlu Job: operator productie

- producerea anvelopelor;
- asigurarea calitatii produsului finit;
- atingerea targetului sau chiar depasirea acestuia.

studii

Facultati:

2005 - 2008 Liceu / Școală profesională: Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii la Colegiul Tehnic de Vest, Timisoara din Timisoara.
2003 - 2005 Liceu / Școală profesională: Mecanic auto la Colegiul Tehnic Henri Coanda, Timisoara din Timisoara.

Premii

Calificari
Nov 2012: Electrician exploatare medie si joasa tensiune

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20