Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 26.09.1984

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:17.02.2009

Stagiu militar: da

obiectiv

Experienta muncii in echipa participand la diverse activitati in cadrul firmei. Cunostinte de audit financiar, management, contabilitate financiara, contabilitate de gestiune, contabilitate consolidata, fiscalitate si gestiune fiscala dobandite in facultate si la locul de munca. O buna stapanire a limbajelor de programare: Word, Excel, Power Point, Access. In mai 2003 am obtinut un atestat de electronist in urma caruia am dobandit bune cunostinte de demontare si asamblare a echipamentelor electrice.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Administrativ / Logistica, Turism / Hotel staff, Telecomunicatii, Achizitii, Inginerie, Controlul calitatii, Banci, Auto / Echipamente, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani), Manager / Executiv, Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.2007 - prezent

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: economist

Responsabilitati:

- Verificarea documentelor contabile
- Coordonare studenti aflati in practica, auditori financiari stagiari, experti contabili stagiari
- Intocmire declaratii fiscale
- Intocmire si certificare bilant contabil
- Verificare si corectarea jurnalul de cumparari
- Verificare si corectarea jurnalul de vanzari
- Intocmirea lunara a decontul de TVA pe baza jurnalelor
- Verificare schimbarilor legislative care apar, cu ajutorul programelor de legislatie
- Participarea la intocmirea situatiilor financiare semestriale si anuale din punct de vedere informatic
- Intocmirea confirmarile de sold la inchiderea exercitiului, pentru clienti interni si externi
- Participarea la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile
- Ducerea la indeplinire sarcinile stabilite pe cale ierarhica

studii

Facultati:

2009 - 2011 Masterat: Situatii Financiar Contabile si Auditarea Acestora la Facultatea de Stiinte Economice -Titu Maiorescu din Bucuresti.
2003 - 2007 Facultate: Economia Comertului, Turismului si Servicilor la Facultatea de Stiinte Economice - Constantin Brancusi din Targu Jiu, Gorj.
1999 - 2003 Liceu / Școală profesională: Electronist – Automatizari la Grup Scolar Industrial - Constantin Brancoveanu din Baia de Arama, Mehedinti.

Premii

Proiecte
Jan 2015 - Dec 2015: POSDRU/189/2.1/G/156345
Tutore stagii de practica domeniul economic
Arexim Audit Srl, Bucuresti
Calificari
May 2003: Electronist - Automatizari

Hobby-uri
drumetiile, fotbalul, pescuitul

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles