Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 16.01.1971

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:18.06.1999

Stagiu militar: da

obiectiv

Tip job: Full time

Departament: Marketing, Altele, Administrativ / Logistica, Transport / Distributie, Achizitii, Import - export, Merchandising / Promoteri, Controlul calitatii, Petrol / Gaze, Naval / Aeronautic

Oras de lucru: Constanta, Mangalia

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2008 - prezent

Departament: altele

Titlu Job: economist

Responsabilitati:

Intocmire facturi prestari servicii, contracte prestari servicii, contabilitate primara.

Realizari:

Am in subordine 7 agenti comerciali din departamentul Productie.

studii

Facultati:

1985 - 1992 Liceul "Industrial Mecanic" - profil Mecanic din Eforie-Sud.

2002 - 2006 Universitatea "Petrol-Gaze" din Ploieşti, Facultatea de Ştiinţe Economice, profil Economic, specializare Contabilitate si Informatica de Gestiune.

Premii

2004 Curs de pregătire profesională "Licenţierea operatorilor de servicii publice de salubrizare a localitaţilor"

2005 Curs de pregătire profesională "Reglementări şi legislaţie; Fundamentarea preţurilor şi tarifelor; Modalităţi de gestiune: gestiunea directă si delegată, in domeniul serviciilor publice de gospodărie comunală. Plata electronică şi tranziţiile electronice - modalitate modernă şi eficientă de incasare a contravalorii serviciilor prestate. Noutăţi in planul legislativ si a tehnicilor de management in contextul alinierii legislaţiei la cerinţele Uniunii Europene".

2006 Certificat de calificare profesională "Reglementări in domeniul serviciilor comunitare de utilităţi publice: înfiintarea, organizarea, gestionarea şi controlul serviciilor, Legea nr. 51/2006. Serviciul de salubrizare a localităţilor potrivit prevederilor Legii nr. 101/2006. Acquisul comunitar in domeniul gestionarii deşeurilor, transpus in legislaţia română"

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles