Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 12.01.1990

Stagiu militar: da

obiectiv

Pasionat de matematica, ambitios, muncitor, capabil sa inteleg si sa lucrez cu diverse concepte abstracte.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Imobiliare, Vanzari, Altele, Educatie / Training / Arte, Functii publice, Cercetare - dezvoltare, Statistica / Matematica, Banci

Oras de lucru: Bucuresti, Remote (de acasă)

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.2014 - 31.08.2018

Departament: statistica / matematica

Titlu Job: doctorand

Responsabilitati:

In cadrul programului doctoral de la Scoala Doctorala de Matematica, am tinut seminarii de Algebra la Facultatea de Matematica si Informatica din cadrul Universitatii din Bucuresti, am propus subiecte pentru examene, am asistat si corectat la examene, am participat la conferinte si seminarii stiintifice, unde am sustinut si prezentari in romana si in engleza.

studii

Facultati:

2012 - 2014 Masterat: Matematica la Masteratul de Algebra, Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea din Bucuresti din Bucuresti.
2009 - 2012 Facultate: Matematica la Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea din Bucuresti din Bucuresti. Medalii de bronz la concursul International de matematica SEEMOUS in 2010 si 2011, premiul III la concursul de matematica Traian Lalescu in 2010 si premiul I in 2011.
2005 - 2009 Liceu / Școală profesională: Matematica-Informatica la Colegiul National Unirea, Focsani din Focsani. Premii 1, 2, 3 la mai multe concursuri interjudetene de matematica, medalie de bronz la Olimpiada Nationala de Matematica in 2008.

Premii

Calificari
Jun 2014: Modul psihopedagogic, nivel 2

Jun 2012: Modul psihopedagogic, nivel 1

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles