Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 29.06.1996

Stagiu militar: da

obiectiv

Persoana serioasa, responsabila, ordonata, comunicativa, punctuala, energica, receptiva la nou.

Salariu: nespecificat

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2016 - 30.04.2017

Departament: vanzari

Titlu Job: dispecer call center; operator introducere, prelucrare si validare date

Responsabilitati:

Preluat si centralizat comenzi telefonice de la magazine, trimis comenzile in productie, preluat facturi aduse de distribuitori de la clienti, verificat si bifat facturile pe server, aranjat facturi in dosare pe zile in ordine descrescatoare, tastat pe casa de marcat, incasat bani, inchis casa de marcat la sfarsit de zi si verificat bani, predat bani la contabilitate, preluat si aranjat pe departamente corespondenta, preluat, numarat si centralizat tichetele de masa de la magazine, supravegheat pe camere activitatea din fabrica si din magazine, notat si transmis superiorilor neregulile observate pe camere, calculat orele de pontaj ale distribuitorilor. Preluat si centralizat comenzile venite pe mail de la magazine si de la agentii de vanzari, trimis comenzile in productie, lansat in programul SAP comenzi, verificat stocurile de produse in SAP, verificat in programul Qlickview cantitatile de produse receptionate, vandute si returul de la magazine, intocmit planificarile de productie in functie de vanzarile si returul de la magazine, introdus articole prin programul SmartCash in casele de marcat de la magazine.

01.07.2015 - 31.03.2016

Departament: productie

Titlu Job: muncitor necalificat la asamblarea si montarea pieselor

Completat fisa predare-primire schimb, completat tabel productie ora cu ora, incarcat anvelope pe banda de verificare, verificat pe calculator stoc role, incarcat-descarcat role, asezat paletii cu amestec folosind transpaleta la locul de incarcare, incarcat banda de alimentare cu amestec, taiat amestec pe valt.

studii

Facultati:

2011 - 2015 Liceu / Școală profesională: Matematica-Informatica la Liceul de Informatica “Tiberiu Popoviciu” din Cluj-Napoca.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles