Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 13.11.1964

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:03.12.1990

Stagiu militar: da

obiectiv

Tip job: Full time

Departament: Auto / Echipamente

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

23.08.1998 - 01.11.2009

Departament: auto / echipamente

Titlu Job: director general

Responsabilitati:

Identificarea si verificarea compatibilitatii pieselor dorite de client

Lansarea comenzii catre importator

Coordonator vanzari piese de schimb si accesorii

studii

Facultati:

1991 – CURSURI UNIVERSITARE - UNIVERSITATEA POLITEHNICA BUCURESTI - FACULTATEA TRANSPORTURI , SECTIA AUTOVEHICULE RUTIERE

Calificarea / diploma obţinută - INGINER MECANIC AUTO

Activitati extracurriculare

1987 – 1991 RECEPTIONER AUTO SI GARANTII , 1984 – 1987 MECANIC AUTO LA I.A.T.S.A DACIA PITESTI FILIALA BUCURESTI ACTUALA AUTOMARCUS GRUP

1991 – 1993 INGINER MECANIC AUTO , SEF ATELIER SCOALA, SEF ATELIER ITP

1993 – 1998 DIRECTOR LA SC VEROMAR IMPEX SRL - DISTRIBUTIE PIESE AUTO IMPORT

Premii

2008 – CURSURI RAR - INSPECTOR INSPECTII TEHNICE PERIODICE

2008 – CURSURI ITM - SPECIALIST SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA

2009 – CURSURI POSTUNIVERSITARE - AUDIT SI EVALUARE RISCURI DIN PUNCT DE VEDERE AL SECURITATII SI SANATATII IN MUNCA - EVALUATOR RISCURI SSM

2011 – OPERATOR R.S.V.T.I. – I.S.C.I.R.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles