Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 16.05.1994

obiectiv

Îmi doresc să mă dezvolt, atât pe plan profesional cât și personal, și să acumulez experiență într-un mediu dinamic, modern și prietenos.

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Tip job: Part time, Internship / Voluntariat, Proiect / Sezonier

Departament: Internet / e-Commerce, IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2015 - prezent

Departament: it software

Titlu Job: dezvoltator aplicații mobile

Responsabilitati:

Realizarea aplicațiilor Android respectând cerințele Material Design și utilizând ultimele tehnologii.

studii

Facultati:

2013 - 2017 Facultate: Calculatoare și Tehnologia Informației la Universitatea Politehnică București, Facultatea de Automatică și Calculatoare din București.
2009 - 2013 Liceu / Școală profesională: Matematică-Informatică la Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" din Galați.

Premii

Proiecte
Feb 2015 - May 2015: Warlight 2
În cadrul unui proiect de la facultate, am creat, împreună cu încă 3 colege, un bot ce poate să joace jocul Warlight 2 de pe platforma www.theaigames.com. În această echipă, rolul meu a fost atâț de programator cât și de lider. Acest bot a fost creat în Java și este bazat pe un algoritm Greedy optimizat.
Responsabilitățile mele au constat în găsirea unei strategii de joc, organizarea unor sesiuni de lucru, repartizarea task-urilor , medierea conflictelor, monitorizarea proiectului dar și menținerea unei comunicări cu echipa de Proiectarea Algoritmilor.
Feb 2013 - Jun 2013: Quiz Night
Quiz Night a reprezentat un eveniment de tip pub quiz și s-a organizat în Casa Veche Pub Galați. Împreună cu managerul acestui pub și cu organizația Paramecii, organizam săptămânal un concurs de cultură generală într-un cadru informal. Acest concurs era adresat echipelor de 2 până la 6 persoane. Rolul meu era să elaborez o serie de 60 de întrebări de cultură generală și să le prezint. În urma celor 3 runde a câte 20 de intrebari, membrii echipei care se clasa pe primul loc primeau câte un cocktail din partea casei.
Apr 2012 - Apr 2012: Programiada
"Programiada" este un concurs de programare în C/C++ sau pseudocod pe care l-am organizat împreună cu un coleg , sub îndrumarea profesoarei Mușunoiu-Novetschi Monica, în cadrul săptămânii "Școala Altfel", în Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" din Galați. Responsabilitățile noastre au constat în promovarea concursului, în elaborarea subiectelor de concurs și evaluarea soluțiilor. S-au inscris 10 echipe de câte două persoane de la clasele IX-XI și s-au acordat diplome pentru locurile I, II si III.
Obiectivele urmărite au fost:
1. Pregătirea de performanță și promovarea competivității elevilor
2. Inițierea unei modalități complementare de verificare și evaluare a competențelor dobândite în cadrul orei de informatică
3. Dezvoltarea la elevi a capacității de comunicare, de cunoaștere reciprocă, a fair-play-ului competițional
Certificari
Sep 2012 - May 2013: Oracle Academy Database Design

Hobby-uri
Lectura,Șah

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles