Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la [email protected], alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 04.05.1987

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:01.03.2007

Stagiu militar: nu

obiectiv

Dezvoltare .NET

Beneficii: Masa

Tip job: Full time

Departament: Internet / e-Commerce, IT Software

Oras de lucru: Cluj-Napoca, STRAINATATE

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

06.05.2009 - prezent

Departament: it software

Titlu Job: dezvoltator asp.net

Responsabilitati:

In aceasta firma am avut ocazia sa invat dezvoltarea aplicatiilor web pe platforma de programare ASP.NET

Realizari:

09/2010 - Prezent Proiect de management al unei ferme
Pozitie: Dezvoltator

O aplicaţie "on-line" destinată gestiunii fermelor de animale , cu facilitati care cuprind generarea automata de rapoarte, inregistrarea diferitelor tipuri de animale (bovine, caprine, ovine, cabaline) si a informatiilor necesare administrarii eficiente a fermei, cum ar fi: insamantari, fatari , consultatii ginecologice, tratamente medicale etc.

09/2010 In-Spekt

Un site de prezentare pentru o companie activa în domeniul managementului de construcţii si dezvoltarii imobiliare.