de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 15.10.1987

Stagiu militar: nu

obiectiv

Dezvoltarea din punct de vedere profesional, posibilitatea de a promova anumite idei in cadrul companiei in care activez si posibilitatea de a avansa!

Salariu: 350,00 USD / luna

Beneficii: Experiența,un salariu atractiv şi bună comunicare la locul de muncă.

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Internet / e-Commerce, Telecomunicatii, Tipografii / Edituri, IT Software, IT Hardware, MLM / Vanzari directe

Oras de lucru: Craiova

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

10.11.2007 - 07.10.2008

Departament: arhitectura / design interior

Titlu Job: designer grafică

Responsabilitati:

Machetare afise sau alte materiale promotionale, decorari, print-uri, s.a.

Realizari:

Am reusit sa aduc idei grafice pentru materiale ce au putut fi folosite pe termen lung, dupa acumularea unei experiente destul de bogate am inceput sa colaborez cu clienti importanti din Craiova, am reusit sa atrag clienti in firma prin promovarea acesteia in proiecte studentesti s.a.

studii

Facultati:

In prezent:

Student în cadrul Facultatii de Litere, An- I, Specializarea: Comunicare şi Relaţii Publice

2002-2006 - Liceul "Traian Vuia" din Craiova, Profil: Tehnic, Specializarea: Tehnica de Calcul

Activitati extracurriculare

Mai 2009 - Prezent:
Consilier de Imagine al „AEROSPORT” CRAIOVA, Informatii: Cristian Smarandache– presedinte AEROSPORT CRAIOVA :0723/ 12. 22. 23 sau 0728 987 982

Membru fondator al „Asociatiei Tineret pentru Dezvoltare Comunitara”, ocupand n prezent functia de Vicepresedinte, Informatii: Alexandru Dima- Presedinte ATDC: 0763/ 85. 61. 41

Martie 2008 – Iunie 2008- Vicepresedinte Marketing si Imagine al Organizatiei Studentilor Politehnisti Profil Electric Craiova(O.S.P.P.E.C.) , Informatii: Staicu Emil - Presedinte OSPPEC: 0749/ 19. 52. 88

Noiembrie 2007 – Martie 2008- Director Departament I.T. al O.S.P.P.E.C.

Nu posed permis de conducere

Premii

Certificat de competente profesionale, n domeniul TEHNIC, fiind declarat „Tehnician Operator Tehnică de Calcul”.

Absolvent training-uri: Comunicare, Teambuilding, Negociere, Management de Proiect, Fundraising, Advertising si P.R, Presentation Skills;

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles