Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 10.05.1985

Stagiu militar: nu

obiectiv

-sa dobandesc cunostinte si experiente practice noi -sa evoluez si sa avansez pe linie ierarhica in cadrul firmei

Salariu: 350,00 USD / luna

Beneficii: - plata cheltuielilor de transport - orele suplimentare din timpul weekend-ului platite dublu - sporuri de performanta - bon de masa pentru fiecare zi lucratoare

Tip job: Full time

Departament: Altele, Internet / e-Commerce, Achizitii, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Sibiu

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

20.05.2006 - 04.11.2007

Departament: service / reparatii

Titlu Job: depanator aparate electrice

Responsabilitati:

- responsabilitatea de a repara si testa produse electronice, de a le verifica, de a participa la revizile saptamanale, lunare si anuale la masinile industriale, responsabilitatea de a pune in functiune aceste masini industriale, de a le alimenta cu materii prime, responsabilitatea de a le regla si depana dar cu asistenta tehnica din partea personalului tehnic. Responsabilitatea de a pregati piese electronice pentru amplasat. Preluam atributiile superiorului meu atunci cand acesta nu era prezent. Ajutam ceilalti colegi pentru indeplinirea sarcinilor lor.

Realizari:

- reduceam numarul rebuturilor electronice prin depanarea acestora aproximativ 120-150 produse zilnic.

studii

Facultati:

- 1 octombrie 2005 facultatea de Relati Internationale si Studii Europene Sibiu
- 15 septembrie - iunie 2004 liceul "Gheorghe Lazar" Avrig, profilul matematica-fizica

Activitati extracurriculare

- spirit de initiativa, punctual, meticulos, dinamic, comunicativ, organizat.

Premii

- 25 octombrie 2004 - 20 iulie 2005 Curs intensiv tehnician electronist, Fundatia Romano-Germana
- 15 octombrie 2000 - 7 martie 2001 Curs Operator Calculator (MS-DOS, Norton Comander, Microsoft Office

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles