Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 03.11.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:17.07.2016

obiectiv

Doresc sa imi valorific pasiunea pentru domeniul vanzarilor intr-o companie multinationala, contribuind la cresterea cifrei de afaceri a firmei.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.12.2017 - prezent

Departament: altele

Titlu Job: data entry

Responsabilitati:

Inserez, prelucrez si validez date pe care le arhivez.

01.05.2016 - 31.12.2017

Titlu Job: agent vanzari

- Am prezentat si promovat serviciile companiei catre persoane fizice
-Am incheiat contracte de voce, internet, televiziune si satelit in punctul de lucru
-Ca promoter trebuia sa identific nevoia clientilor si sa le prezint oferte personalizate potrivite necesitatilor lor
-mentineam relatiile cu cleintii

studii

Facultati:

2012 - 2015 Liceu / Școală profesională: UMAN/FILOLOGIE la COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU din VULCAN,HUNEDOARA.

Premii

Voluntariat
Sep 2013 - Jun 2015: Crucea Rosie
-Strangeri de fonduri, jucarii, haine pentru copii nevoiasi
-organizarea petrcerilor extrascolare
Hobby-uri
Teatrul, Fotografia, Citit, Calatorii

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20