Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 09.09.1963

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:12.03.1997

Stagiu militar: da

obiectiv

CONTROLUL,COORDONAREA SI DEZVOLTAREA PERSONALULUI DIN SUBORDINE CONFORM POLITICII COMPANIEI SI PLANULUI DE AFACERI,ADMINISTRAREA ACTIVITATII INTREGII LOCATII DIN PUNCT DE VEDERE AL VINZARII,ADMINISTRARE BUNURI SI MIJLOACE FIXE,GESTIONAREA VALORILOR SI BUNURILOR SOCIETATII,EVIDENTA SI URMARIREA STOCURILOR,DEPUNEREA TUTUROR EFORTURILOR IN REALIZAREA TARGETURILOR

Salariu: 800,00 USD / luna

Beneficii: AUTOTURISM,TELEFON,NOTE-BOOK,ASIGURARE DE SANATATE,TICHETE CADOU

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Agricultura, Turism / Hotel staff, Achizitii, Protectia mediului, Alimentatie / HoReCa

Oras de lucru: Focsani

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

20.07.2000 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: director magazin

Responsabilitati:

ORGANIZAREA SI COORDONAREA REALIZARII BUGETULUI DE VINZARI CONFORM REGULILOR COMPANIEI,MAXIMIZAREA VINZARILOR PRIN FRUCTIFICAREA TUTUROR OPORTUNUTATILOR,CONTROLUL SI OPTIMIZAREA INDICATORILOR DE VINZARI,INCURAJAREA SI MONITORIZAREA VINZARILOR,RESPONSABILITATEA GESTIUNII SCRIPTICE SI FAPTICE,ORGANIZAREA SI CONDUCEREA ACTIVITATII PERSONALULUI DIN SUBORDINE,EFECTUAREA DE EVALUARI PERIODICE,INTOCMIREA PONTAJELOR SI A DIVERSELOR RAPOARTE SI TRANSMITERE LOR LA CENTRU,COLABORAREA STRINSA CU CELELALTE DEPARTAMENTE ALE COMPANIEI,PROMOVAREA SI PROTEJAREA IMAGINII COMPANIEI,REPREZENTAREA COMPANIEI IN RELETIILE CU AUTORITATILE SI INSTITUTIILE LOCALE,CONTROLUL CHELTUIELILOR

Realizari:

AM CONDUS DIN ANUL 2000 O ECHIPA DE 7 OAMENI,IMPREUNA CU CARE AM REUSIT SA CRESTEM VOLUMUL VINZARILOR CU CIRCA 300% IN PRIMII 4 ANI.ACTUALMENTE,PE FONDUL CRESTERII CONCURENTEI SI O RELATIVA SATURATIE A PIETEI,REUSIM TOTUSI SA MENTINEM MAGAZINUL LA UN NIVEL RIDICAT DE RENTABILITATE.
MOMENTAN CONDUC O ECHIPA DE 16 OAMENI,TOT IN CADRUL COMPANIEI DOMO RETAIL,DAR CU SPECIFICAREA CA NE DESFASURAM ACTIVITATEA INTR-UN MAGAZIN DOMO SITUAT INTR-UN HIPERMARKET KAUFLAND

studii

Facultati in straiatate

Activitati extracurriculare

SPIRIT DE LIDER,OBIECTIVITATE,MUNCA IN ECHIPA,ATENTIE LA DETALII,FOCUS PE OBTINEREA DE REZULTATE,COMUNICARE,INTEGRITATE,SPIRIT INOVATIV,NEGOCIERE,FLEXIBILITATE,DINAMIC,SERIOZITATE,CORECTITUDINE,SPONTANEITATE

Premii

EVALUAREA SOCIETATILOR COMERCIALE(STUDII DE FEZABILITATE)- COCPCIA BUCURESTI.
TEHNICI VINZARE- NEDERLANDEN ASIGURARI DE VIATA(ING ASIGURARI).
CONTABILITATE TEORETICA SI PE CALCULATOR - INTERNATIONAL COMPUTER SCHOOL.
VINZATORUL PROFESIONIST - YUROM PROFESIONAL.
COMUNICARE SI ABILITATI MANAGERIALE - SOBIS CONSULT.
DIVERSE CURSURI SI TRAINING-URI EFECTUATE DE PRINCIPALII PARTENERI(BOSCH-SIEMENS,ELECTROLUX-ZANUSSI,WHIRLPOOL,SONY,PHILIPS,ETC.) .

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,mediu,avansat)

franceză(mediu,mediu,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles