Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 01.01.1966

obiectiv

dorinta de a fi membru al unei organizatii puternice orientata catre tehnologii noi. dezvoltarea relatiilor si a cunostintelor financiar contabile intr- o societate dezvoltata La care prin experienta si seriozitatea care ma caracterizeaza sa ajut sa se dezvolte

Salariu: nespecificat

Beneficii: dezvoltarea continua si perfectionarea cunostintelor

Departament: Financiar / Contabilitate

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.1994 - prezent

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: directoer economic

Responsabilitati:

aprile 1997 - prezent
director economic
introducere date de la contabilitatea primara la balanta si bilant in ciel si saga
balanta de verificare lunara
bilant si raportari semestriale
state de salarii
declaratii pentru salarii
deconturi TVA si declaratii impozit
decontari bancare
intocmit dosar de credit si linie de credit la Romanian International Bank-SMB
intocmit dosar de credit si linie de credit la Raiffeisen SMB BRD sucursala Aviatiei
intocmit dosar de credit si linie de credit la Banca Transilvania

de asemenea diverse colaborari part time in domeniul conrabilitatii de la documente primare la balanta si bilant
INTOCMIRE BVC LA COMPANIA DE CONSOLIDARI SA BUCURESTI 6 LUNI

01.01.1990 - prezent

Titlu Job: director economic

studii

Facultati:

1986 - 1991 Facultate: statistica la Academia de Studii Economice Bucuresti Facultatea de Ciber Academia de Studii Economice Bucuresti Facultatea de Cibernetica, Statistica si Informatica Economica din bucuresti. perioada 19.10-26.10.2011 calificare obtinuta formator
denumirea organizaţiei formatoare Euro Beast Team

perioada martie 2010
calificarea obţinută consultant fiscal
principalele subiecte/abilităţi dezvoltate consultanta fiscala
denumirea organizaţiei formatoare Camera Consultantilor fiscali din Romania

perioada ianuarie - mai 2010
calificarea obţinută cursuri crestere abilitati antreprenoriale
principalele subiecte/abilităţi dezvoltate dobândirea calităţilor de antrprenor
identificare oportunitati de finantare
denumirea organizaţiei formatoare TALM GROUP CONSULT

perioada 2011
contabil autorizat ceccar Bucuresti
perioada 2004
calificarea obţinută auditor intern smc
principalele subiecte/abilităţi dezvoltate dezvoltarea capacităţii de identificare si rezolvarea
problemelor aparute in domeniul calitatii serviciilor si produselor
structurarea capacităţii de comunicare
denumirea organizaţiei formatoare SIMTEX Bucuresti

perioada 1986-1991
principalele subiecte/abilităţi dezvoltate statistica social economica
d

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles