Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 03.10.1989

obiectiv

Sa facem cunostinta. Ma numesc Lelia, iar pasiunea pentru arta am dezvoltat-o inca de la o varsta frageda. Iubesc tot ceea ce inseamna arta. Absolventa a facultatii de Arta si design , sunt interesata in tot ce e in legatura cu creatia, am calatorit in decursul anilor prin design, grafica , pictura, grafica publicitara si design ambiental, concept de produs si ceea ce imbina frumosul cu utilul, fashion si arta , precum si crearea de storybords si caracter design 2D . Pentru mine arta este tot ce ne inconjoara si ne insoteste, fiind deschisa la tot ce este nou.

Salariu: 2.500,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Arhitectura / Design interior, Educatie / Training / Arte, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Iasi, STRAINATATE

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2013 - prezent

Departament: productie

Titlu Job: designer

Responsabilitati:

Predau proiecte originale catre productie , ofer consultanta artistica catre clienti cu privire in alegerea celor mai bune solutii si preluarea proiectelor artistice in funcie de nevoiele clientului .
Proiectarea asistata de calculator a lucarii artistice unicat si gasirea celor mai bune solutii , in functie de spatiul existent si ambient si prezentarea proiectelor clientilor.
Preluarea comenzilor si executarea de proiecte in concordanta cu cerintele clientilor .
Promovez produsele si serviciile firmei prin materiale publicitare prin ideii artistice si conceperea grafica a pliantelor, cataloage, invitatii.
mentinerea legaturii cu clientii din portofoliu .
analizez proiectele de executie .
Participarea la actiuni de promovare organizate de firma, precum targuri si prezentari.

studii

Facultati:

2013 - 2015 Masterat: Arte plastice - pictura la facultatea de arta si design "George Enescu " din iasi. absolventa Master, la facultatii de arte vizuale si design din cadrul universitatii de arte " George Enescu"din Iasi , speciaizarea Arte plasice - pictura , limba de predare Romana.
2007 - 2011 Facultate: pictura si arta la Facultatea de Arte din Damasc. am

Premii

Proiecte
Feb 2017 - Feb 2017: expozitie personala de pictura
-Expozite personala de arta la Grand Hotel Traian ,"Armonia Culorii"

- interviu radio realizat despre lucrari si expozitie la" Radio Romania Iasi".

Jul 2015 - Jul 2015: expozitie personala de pictura
expozitie personala de pictura ,la Galeria Labirinth cu denumirea Suflet si arta ,iasi

Jan 2015 - Jan 2015: expozite personala de pictura
expozitie personala de pictura semnata "Ritm" la Libraria Carturesti" Palas " iasi,
Jan 2009 - Jan 2011: expozitii colective
expozitie colectiva in Suceava, Romania
expozitie colectiva in iasi, copou , Sala pasilor pierduti, facultatea “Alexandru Ioan Cuza” art and history.
expozitie colectiva la "Dedeman Hotel DAMASCUS"
expozitie colectiva "Al Rabie".
expozitie colectiva "Muntasaf al tareec".
expozitie colectiva "Qalat Dimasc".
expozitie colectiva "National library "

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles