Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 13.06.1994

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:03.07.2012

Stagiu militar: da

obiectiv

Sunt un tanar intr-o continua dezvoltare, deschis la a invata lucruri noi.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Internship / Voluntariat, Proiect / Sezonier

Oras de lucru: Bucuresti, Ilfov

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2019 - prezent

Departament: transport / distributie

Titlu Job: coordonator logistica

Responsabilitati:

-Coordonearea si controlarea permanenta a activitatii de depozitare, stocare, aranjarea marfurilor si pregatire comenzi;

-Planificarea, coordonarea si controlarea activitatii personalului din subordine;

-Organizarea si administrarea in conditii optime spatiul de depozitare;

-Identificarea si remedierea erorilor din activitatea personalului din subordine;

-Propunerea si implementarea masurilor de eficientizare a fluxului de marfa in depozit;

-Monitorizarea calitatii si eficienta activitatilor logistice in care sunt implicat;

-Verificarea activitatii de livrare;

-Responsabilitatea intretinerii parcului auto;

studii

Facultati:

2019 - prezent Masterat: Economie Ecologica la Academia de Studii Economice din Bucuresti.
2013 - 2016 Colegiu / Studii postliceale: Tehnician cadastru funciar-topograf la Liceul tehnologic "Vintila Bratianu" din Ilfov.
2013 - 2016 Facultate: Economie Agroalimentara si a Mediului la Academia de Studii Economice din Bucuresti. Licentiat in stiinte economice
2009 - 2013 Liceu / Școală profesională: Economie la Liceul Tehnologic "Vintila Bratinau" din Dragomiresti-Vale. Atestat : Tehnician in activitati economice , nivelul III .

Facultati in straiatate

Nu sunt student la nicio facultate din strainatate .

Premii

Proiecte
Dec 2020 - Feb 2021: Academia Britanica de Afaceri si Comunicare
Curs pentru Dezvoltare Personala
Voluntariat
Mar 2019 - Apr 2021: Asociatia Ari Paws
Ma implic in ajutarea si ingrijirea animalelor abandonate sau fara stapan.
Premii si Distinctii
Jun 2016: Fii ASEAM

Hobby-uri
Cititul, calatoriile, Fotbal, Vizionare filme, Petrecerea timpului in natura

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles