Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 10.08.1978

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:01.03.2000

Stagiu militar: da

obiectiv

Sunt interesat de o pozitie in cadrul Companiei d-voastra, care sa imi permita sa imi dezvolt abilitatile de lider, prin realizarea targetelor si indeplinirea obiectivelor.

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Beneficii: asigurare medicala, masina de serviciu , posibilitate de dezvoltare profesionala

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Administrativ / Logistica, Management

Oras de lucru: Cluj-Napoca, Sibiu, Alba Iulia

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2000 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: coordonator vanzari

Responsabilitati:

Coordonez echipa de vanzari pe jud Alba din departamentul profesional.
Experienta
2000 - 2007 supervisor la SC Adept SRL
Am condus o echipa de 4 agenti cu care am reusit sa crestem realizarile de la 3,5 miliarde la 9 miliarde in decurs de 2 ani.
2007 - 2009 Director Vanzari la Sc Seca Distribution Srl
La SC Seca Distribution am reusit sa cresc cota de piata a produselor Wrigley de la 35% la 45%.
2009 - 2012 Manager Zonal la Sc Boromir SA
La Boromir am coordonat o echipa de 6 oameni iar in decurs de 12 luni am reusit sa cresc vanzarile cu 100% pe toate cele 6 judete.
2012 - prezent Coordonator Vanzari
La Sc Ambient SA am reusit sa cresc vanzarea pe volum si marja cu 4 % fapt care m-a ajutat sa inchei anul 2014 cu o realizare de 106% volum si 108 % marja.
Recomandari
Vulc Ionut - director vanzari Sc Adept Srl
Dan Halmagean - RSM Seca Distribution
George Visoiu - director vanzari Sc Boromir
Pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonusuri, in functie de realizarea obiectivelor.

Tichete de masa;

Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive, prin traininguri sustinute in cadrul companiei;

Masina de serviciu.

studii

Facultati:

2007 - 2010 Facultate: Management la Facultatea Spiru Haret din Alba Iulia.
1993 - 1997 Liceu / Școală profesională: Instalator la Colegiul Tehnic " Dorin Pavel " din Alba Iulia.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles