Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 29.05.1989

Permis conducere:  Cat., Data obtinerii:14.01.2019

Stagiu militar: da

obiectiv

Persoana dinamică, ambițioasă, perseverenta, motivată de rezultat, serioasă, flexibilă, comunicativă, cu dizabilitati fizice.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Educatie / Training / Arte, Productie, Cercetare - dezvoltare, Inginerie, Protectia mediului, Controlul calitatii, Alimentatie / HoReCa, Management, Specialisti / Tehnicieni

Oras de lucru: Bucuresti, Brasov, Ploiesti, Campina, Sinaia, Valenii de Munte

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2014 - prezent

Departament: controlul calitatii

Titlu Job: controlor calitate

Responsabilitati:

Urmărirea si efectuarea inregistrarilor referitoare la productie in sistemul Priority v.14.
Pregatirea materiei prime pentru testare in laborator.
Efectuarea testelor fizice pentru produsul finit.
Analiza materiei prime si inregistrarea rezultatelor masuratorilor.

studii

Facultati:

2009 - 2013 Facultate: Ingineria produselor alimentare/Controlul și expertiza produselor alimentare la Universitatea Bioterra Bucuresti din Bucuresti.
2004 - 2008 Liceu / Școală profesională: Resurse naturale si protectia mediului/Tehnician ecolog si protectia mediului la Grup școlar agromontan Romeo Constantinescu din Valenii de munte.

Premii

Traininguri
May 2019 - May 2019: Management MBA Essentials, Extreme training, Marius Dumitrenco Keller

May 2019 - May 2019: Public speaking, Extreme Training, Prof. Dr. Radu Gabriel

Mar 2019 - Mar 2019: Managementul deseurilor, Atelierele Ilbah

Mar 2019 - Mar 2019: Managementul Sistemelor de Mediu, Atelierele Ilbah

Mar 2019 - Apr 2019: Autocad 2D, Absolute School

Jan 2019 - Jan 2019: Dezvoltare personala, Extreme Training, Dr. Dan Lambescu

Dec 2018 - May 2019: Curs NoBelle de limba engleza, Belle Languages, Prof. Marius Nica

Oct 2009 - Jun 2010: Verificare, consiliere, mediere in protectia consumatorului

Certificari
May 2019 - May 2019: Manager MBA Essentials

Mar 2019 - Apr 2019: Operator in domeniul proiectarii asistate de calculator/Autocad 2D

Mar 2019 - Mar 2019: Atestat Managementul deseurilor
Atestat de absolvire a modulului de managementul deseurilor
Mar 2019 - Mar 2019: Manager al sistemelor de management de mediu
Certificat de absolvire a programului de perfectionare de Manager mediu, cod COR 325702, recunoscut de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale si Ministerul Educatiei, Cercetarii, Tineretului si Sportului
Voluntariat
May 2017 - Jan 2019: Asociația Masterclass Internațional, Valenii de Munte
Voluntariat acte caritabile și ecologizare
Calificari
Jul 2008: Tehnolog protectia mediului

Hobby-uri
Colectionar, Ciclismul, Calatoriile

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles