Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 03.05.1983

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:02.08.2007

obiectiv

Lucrul într-un mediu dinamic si profesional. Punerea în practica a aptitudinilor si a cunostintelor mele în scopul atingerii obiectivelor pe care compania si le-a propus; Locul de munca sa reprezinte o provocare continua si sa imi ofere posibilitatea aplicarii de idei si metode noi de rezolvare a problemelor.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Juridic, Office / Back-office / Secretariat, Administrativ / Logistica, Functii publice, Financiar / Contabilitate, Banci

Oras de lucru: Bucuresti, Ilfov

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2007 - prezent

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: contabila (contabilitate primara)

Responsabilitati:

Activitati specifice de contabilitate primara si gestiune;
-Intocmirea facturilor fiscale, cu respectarea preturilor si conditiilor stabilite pentru fiecare agent;
-Inregistrarea documentelor contabile pentru registru de casa, registru de banca (lei, valuta);
-Intocmirea chitantelor, note de intrare receptie;
-Operare comenzi in programul de gestiune / contabilitate;
-Introducere facturi furnizori;
-Administrarea si arhivarea organizata a tuturor documentelor de contabilitate primare in responsabilitate;
-Relatii eficiente si de calitate cu agentii de transport;
-Raspund de aplicarea corecta a preturilor de facturare si calculul corect al facturii;
-Realizarea rapoartelor de vanzari,incasari si plati catre transportatori;
-Respectarea procedurilor stabilite in cadrul departamentului
- Introducerea documentelor contabile in programul de contabilitate CIEL : facturi emise, facturi de achizitie, registre de casa, registre de banca deconturi
- Verific existenta si corectitudinea tuturor documetelor de contabilitate primara primite
- Verific si arhivez documentele contabile
- Scanez, indosariez si arhivez diferite documente
- Activitati administrative
- efectuarea de plati catre diversi furnizori
- mentinerea relatiei cu banca si cu diversi furnizori
- activitati de secretariat – e-mail, telefon, fax
- Casierie

studii

Facultati:

2006 - 2009 Facultate: Finante Banci la Universitatea Spiru Haret din Bucuresti.
2001 - 2005 Facultate: Stiinte Juridice - Drept la Universitatea Bioterra din Bucuresti.
1997 - 2001 Liceu / Școală profesională: Profil uman la Liceul Teoretic Aurel Vlaicu din Bucuresti.

Premii

Calificari
Mar 2006: International Computer School - Operator calculator

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles