Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 15.10.1988

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Office / Back-office / Secretariat, Administrativ / Logistica, Financiar / Contabilitate

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2008 - prezent

Departament: office / back-office / secretariat

Titlu Job: contabil jr ,asistent contabil

Responsabilitati:

Domeniul administrativ, Remat Bucuresti SA, BUCURESTI (Full time)
Administrativ
2013-01 - 2014-05
-Casierie/Contabilitate/Achizitii/Receptie/Programul Rabla

Atributii principale

-Evidenta clienti si furnizori.
-Intocmire Nir-uri, facturi chitante.
-Intocmire registru de casa.
-Operare facturi si plati, verifica soldurile, intocmeste liste si documente contabile.
-Facturare PC, niruri, gestiune stocuri;
-Intocmirea altor rapoarte periodice solicitate de conducerea firmei;
-Urmarit la zi legislatia si schimbarile din domeniu;
-Efectuarea platilor catre furnizori/persoane fizice
-Redactarea de documente si e-mailuri.
trierea, sortarea si arhivarea documentelor;
asigura fluxul informational atat intre companie si clienti /colaboratori, cat si intre departamente;
intocmirea de rapoarte periodice;
arhivarea documentelor
evidenta documentelor arhivate
intocmeste adrese catre autoritati si colaboratori
Preia si introduce in softul contabil comenzile;
emite avide de expeditie, facturi fiscale

Mca Romania
Dept.Contabilitate
Atributii :

• Efectueaza/incaseaza plati ,lei/valuta
Conform facturi,avans deplasare,salarizare,protocol
•Verifica si inregistreaza in contabilitate documentele primare

•Verifica si inregistreaza deconturi de cheltuieli
contracte de sponsorizari
speaker,alte contracte de prestari servicii
documente primare din caserie.
•Pregateste decumentele necesare pentru
deplasari externe
avans de deplasare
ridicare numerar
dispozitii de plata

•Arhiveaza
documentele primare
contracte sponsorizari

AUCHAN ROMANIA SA 2010-2012
Asistent contabil cash

Atributii :

Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa;
Opereaza avansurile din trezorerie conform deconturilor;
Intocmeste liste de avansuri din trezorerie.
Verificarea zilnica a soldurilor din casa si avansuri
Asigurarea evidentei TVA, a jurnalelor de vanzari si cumparari;

OFICIANT POSTAL : C.N POSTA ROMANA SA 2008-2010

Atributii :

Efectueaza/incaseaza plati ,lei/valuta

Executa la ghiseu serviciile de posta traditionala
corespondenta,
mesagerii,
mandate;

Prestatii postale finaciare,
Incasare de taxe si impozite
Intocmire borderou
Registre
Avize

Antena 1 SA-2008
Videotecar

studii

Facultati:

2012 - prezent Facultate: Economist la Facultatea de Finante Banci si Contabilitate -Dimitrie Cantemir din Bucuresti. Cursuri strict sambata si duminica .

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles