Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 21.03.1975

obiectiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2012 - 01.03.2015

Departament: asigurari

Titlu Job: contabil

Responsabilitati:

Director executiv
Full time
2012-prezent
SC GABANI TUR SRL
Contabil si broker asigurari si credite

Full time
2000 - 2012
BCR, Agentia Hateg, Judetul Hunedoara
Banci

Full time
1999 – 2000
Banca Internationala a Religiilor, Agentia Hateg
Banci

Inspector credite
Full time
1997 – 1999
Bankcoop, Agentia Hateg
Banci

studii

Facultati:

2015 - prezent Facultate / Colegiu: Economie la Facultatea de Stiinte Economice din Timisoara. 1993 - 1997
Facultatea de Stiinte Economice
Universitatea Timisoara
Timisoara
Relatii Economice Internationale

Diploma de bacalaureat
1989 - 1993
Liceul Teoretic Lucian Blaga
Sebes
Matematica - fizica

Premii

Certificari
Jan 2010: Managementul calitatii
Managementul Calitatii, Tehnici de vanzari, Cursuri de produse

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles