de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 20.10.1987

obiectiv

Realizarea unei cariere de succes intr-o companie de succes,alaturi de o echipa foarte bine pregatita profesional intr-o functie de conducere.

Salariu: nespecificat

Beneficii: Transport(decontat), bonuri de masa

Tip job: Full time

Departament: Telecomunicatii, Banci

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

18.06.2008 - 17.09.2009

Departament: telecomunicatii

Titlu Job: consultant vanzari

Responsabilitati:

-Principala responsabilitate : atingerea targetelor impuse si realizarea unei activitati de vanzare eficiente si profitabile;
-Implicarea in toate problemele magazinului;
-Verificarea si implicarea activa in indeplinirea corecta a sarcinilor personalului de vanzari;
-Trimiterea rapoartelor cerute;
-Pregatirea comenzilor de telefoane si accesorii in conformitate cu vanzarile si cererile clientilor.
-Intocmirea de acte de contabilitate primara : emiterea de facturi, completarea de avize, Note de Intrare Receptie, intocmirea de inventare si trimiterea de rapoarte de vanzari;
-Trimiterea actelelor contabile si contractele incheiate la Sediu
-Incasarea de bani;
-Oferirea de consultanta in vederea achizitionarii de servicii (abonamente de voce pentru compania Cosmote) si produse (telefoane mobile si accesorii gsm);
-Consultant financiar pentru credite de consum (produse proprii magazinului) prin BRD si CETELEM(verificarea actelor primite si completarea aplicatiilor de credite);
-Preluarea in service a produsele pentru reparat(telefoane mobile si accesorii)si oferirea de asistenta tehnica si informatii pentru produsele achizitionate;
-Promovarea serviciilor ADSL Click Net Express (Romtelecom) prin incheierea de abonamente pentru internet.
-Incasarea de facturi Cosmote

Realizari:

Depasirea targetului lunar cu peste 130%

studii

Facultati:

Liceul Teoretic "Tudor Vladimirescu" Draganesti-Olt, Specializare-filologie
In prezent studenta la Universitatea "Spiru Haret" Facultatea de Psihologie,anul III

Activitati extracurriculare

Adaptare rapida la mediul de lucru,la munca in echipa sau individuala,abilitati sporite de comunicarea,seriozitate,corectitudine,initiativa,rezistenta la stres,optimista,persuasiva,bune aptitudini organizatorice.Dorinta foarte mare de a invata cat mai multe lucruri noi

Premii

2008-Induction Course Cosmote
2008 - Induction Course S.T.S - training GERMANOS TELECOM SA
2009- Curs tehnicieni nivelul II-training GERMANOS TELECOM SA
2009-Curs BSCS-training GERMANOS TELECOM SA

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles