Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 24.06.1989

Stagiu militar: nu

obiectiv

Imi doresc inca din perioada liceului sa lucrez in domeniul bancar,sau in relatii cu clientii momentan vreau sa obtin cat mai multe cunostiinte sa ma familiarizez cu tot ce tine de banci si institutii financiare astfel incat sa capat experienta ce ma va ajuta mai tarziu in decursul dezvoltarii mele profesionale, si pe plan mai indepartat ma vad un manager de succes.

Salariu: 300,00 USD / luna

Beneficii: un mediu propice muncii ce o voi desfasura,colegi sociabili[in caz ca vor exista]

Tip job: Part time, Full time, Internship / Voluntariat, Proiect / Sezonier

Departament: Vanzari, Marketing, Educatie / Training / Arte, ONG / Voluntariat, Financiar / Contabilitate, Banci, Sport / Wellness, Alimentatie / HoReCa

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: 10.04.2009

experienta profesionala

13.01.2009 - 03.04.2009

Departament: banci

Titlu Job: consultant financiar

Responsabilitati:

Cautarea clientilor,contactarea telefonica,prezentarea firmei,serviciilor, realizarea analizelor financiare,programari pentru consultanta,realizarea obiectivelor.

Realizari:

incheierea unui contract de economisire de 400 de euro/luna timp de 6 ani,pe care un client la facut in urma analizei pe care i-am facuto, asigurari,si altele

studii

Activitati extracurriculare

-spirit de echipa
-spirit de responsabilitate
-dorinta de invatare si acumulare de experienta
-rabdare
-punctualitate
-statura atletica

Premii

Atestat la limba engleza 2008 , avizat de ministerul invatamantului

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

franceză(mediu,mediu,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles