Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 01.12.1984

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:31.08.2006

obiectiv

-doresc sa fac parte dintr-o echipa profesionista -obtinerea unor rezultate profesionale foarte bune -doresc sa progresez in cadrul companiei

Salariu: 2.500,00 USD / luna

Beneficii: -salariu atractiv

Tip job: Full time

Departament: Productie, Cercetare - dezvoltare, Inginerie, Protectia mediului, Chimie / Biochimie, Protectia muncii, Controlul calitatii

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.2008 - prezent

Departament: protectia mediului

Titlu Job: consilier principal

Responsabilitati:

Implementarea legislaţiei specifice din domeniul protecţiei mediului.
Validarea datelor furnizate de reţeaua de monitorizare a calităţii aerului.
Întocmirea raportărilor lunare/semestriale/anuale referitoare la datele de calitate a aerului provenite din reţeaua automată de monitorizare a calităţii aerului.
Urmărirea respectării metodologiei de lucru şi a standardelor în vigoare.
În cazul urgenţelor de mediu, participarea la prelevarea probelor şi analiza lor.
Participare la sesiuni de instruire şi cursuri de perfecţionare.

studii

Facultati:

2008 - 2010 Masterat: Tehnologiile Proceselor Nepoluante la Universitatea Politehnica Timisoara din Timisoara.
2003 - 2008 Facultate: Facultatea de Chimie Industriala si Ingineria Mediului, specializarea Ingineria si Chimia Substantelor Anorganice la Universitatea Politehnica Timisora din Timisoara.
1999 - 2003 Liceu / Școală profesională: Stiintele Naturii la Liceul Teoretic Iulia Hasdeu din Lugoj.

Premii

Traininguri
Oct 2015 - Nov 2015: Promovarea principiului egalitatii de sanse si gen la nivelul institutiilor publice din Regiunea Vest si Regiunea Bucuresti-Ilfov
Descriere
Nov 2014 - Nov 2014: Protectia naturii si planuri de management arii protejate
Descriere
Apr 2014 - Apr 2014: Comunicarea campaniilor de mediu
Descriere
Oct 2012 - Oct 2012: Twining Project PHARE
Descriere
Conferinte
Jun 2008 - Jun 2008: Enviromental Protection and Ecological Education, Timisoara - "Studii privind eliminarea ionilor amoniu si fosfat din ape"
Descriere
May 2008 - May 2008: International Conference on Chemistry and Chemical Engineering, Timisoara - "Studies regarding the establishment of the optimum conditions of ammonium and phosphorus ions removal from water"
Descriere
Hobby-uri
Muzica, Dansul, Calatoriile

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles