de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 26.11.1984

obiectiv

Doresc sa fac parte dintr-o organizatie care sa cunoasca succesul si sa-mi aduca satisfactie la locul de munca.

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Telecomunicatii, Inginerie, Alimentatie / HoReCa, Auto / Echipamente, Service / Reparatii

Oras de lucru: Constanta

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2008 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: consilier piese schimb auto

Responsabilitati:

- Programarea autovehiculele la reparatii si asigurarea repartizarea lucrarilor in cadrul atelierului;
- Efectuarea si receptia autovehiculelor in service pentru identificarea problemelor tehnice reclamate de client;
- Estimarea costurilor si durata reparatiilor;
- Deschiderea comenzilor de reparatii;
- Intocmirea actelor necesare efectuarii lucrarilor de reparatii si intretinere in service;
- Informarea periodica a clientilor asupra stadiului lucrarilor de reparatii;
- Punerea in aplicare campaniile tehnice ale producatorului;
- Identificarea pieselor de schimb solicitate de service;
- Lansarea comenzilor de piese si accesorii auto;
- Urmarirea in permanenta a necesarului de piese;
- Efectuarea receptiei marfurilor;
- Efectuarea NIR-urilor;
- Anuntarea clientilor interni/externi cu privire la sosirea pieselor de schimb comandate;
- Atingerea target-urilor lunare/trimestriale/anuale;
- Participarea la inventarierea depozitului de piese de schimb anual/trimestrial.

studii

Facultati:

2003 - 2008 Facultate / Colegiu: Inginerie Economica in Domeniul Mecanic la FACULTATEA OVIDIUS CONSTANTA din Constanta.
1999 - 2003 Liceu: Tehnician in activitati comerciale si financiare la Colegiul Comercial Carol I Constanta din Constanta.

Premii

Traininguri
May 2007 - May 2007: Scoala Romana de Afaceri a Camerelor de Comert filiala Constanta
Descriere Dobandirea cunostintelor de lucrator in comert
Hobby-uri
sport

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles