Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 27.09.1988

obiectiv

O persoana perseverenta care se preocupa de creșterea gradului individual de profesionalism

Salariu: nespecificat

Beneficii: un mediu placut de munca

Tip job: Full time

Departament: Asigurari, Imobiliare, Juridic, Office / Back-office / Secretariat, Marketing, Functii publice, Turism / Hotel staff, Relatii clienti / Call center, Banci, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2016 - prezent

Departament: juridic

Titlu Job: consilier juridic

Responsabilitati:

- Pregătirea dosarelor pentru instanța;
- Tehnoredactarea documentelor necesare in procesul executării silite;
- Acordarea de consultata creditorilor/debitorilor

01.10.2008 - 31.03.2009

Departament: marketing

Titlu Job: operator call-center

- sondaje de opinie;
- zapp - ofertare;
- colectare creante.

Competente dobandite:
- stapanire de sine;
- abilitati de negociere;
- persuasivitate.

studii

Facultati:

2011 - 2012 Facultate / Colegiu: Master Drept European si International la Universitatea Crestina "Dimitrie Cantemir" din Bucuresti. Frecventa: zi
2007 - 2011 Facultate / Colegiu: Drept si Administratie Publica, specializare Drept la Universitatea "Spiru Haret" din Bucuresti. Frecventa : zi
2003 - 2007 Liceu: Filologie la Liceul Teoretic Zimnicea din Zimnicea.

Premii

Certificari
Sep 2011: Universitatea "Spiru Haret" Catedra deLimbi Germanice, Orientale si Slave
Certificat de Competenta Lingvistica, limba engleza
Mar 2011 - Apr 2011: Certificat de participare la stagiul de practica in cadrul proiectului POSDRU "Studenti practicieni-stidenti activi si integrati".
In urma practicii efectuate am dobandit competente referitoare la:
- cunosterea principiilor si regulilor fundamentale ale exercitarii profesiei de avocat;
- stagiul profesional;
- activitatea profesionala a avocatilor;
- raporturile dintre avocat si client si raspunderea civila a avocatului;
- redactarea cererilor de chemare in judecata, completarea unor contracte de asistenta juridica, imputerniciri avocationale, facturi etc.
Hobby-uri
- lectura, calatoriile, muzica

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20