Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 24.06.1990

Stagiu militar: nu

obiectiv

Interesat de inginerie(electrica si electronica), dar si de IT-hardware.

Beneficii: Sa capat experienta in domeniu. Sa strang suficienti bani prin care sa-mi acopar cheltuielile pentru urmatorul an universitar.

Tip job: Proiect / Sezonier

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

31.05.2010 - 02.12.2010

Departament: altele

Titlu Job: colectare date

Responsabilitati:

Lucram la domiciliu si aveam datoria de a urmari diferite echipe de fotbal. Trebuia sa fac un raport al fiecarui jucator in parte al echipei, dar si date despre echipa respectiva. Acest lucru insemna sa urmarsc un numar mare de meciuri, sa fiu la curent cu toate stirile despre echipele respective(transferuri, tactici, capitanul echipei, etc.). Dupa ce imi finalizam cercetarea aveam datoria sa transform totul in valori atribuite diferitor parametri(cat de repede alearga jucatorul, cat de bine trage la poarta, acuratetea loviturilor libere, etc.

studii

Facultati in straiatate

University of Manchester 2010-
BEng Computer Systems Engineering

Premii

Cambridge First Certificate si Advanced Exam.
Participare la concursul international de software organizat de Siemens.
Mentiune la concursul national de oratorie.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles