Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 09.04.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:17.09.2015

obiectiv

Sunt o persoana persuasivă, îmi doresc o cariera în vânzari, învăț repede și mă adaptez ușor în mediile și situațiile noi. Sunt capabilă să îmi fac cu ușurință relații bune de colaborare cu clienții. Sunt abloslventă a Facultății de Medicină Veterinară București, promoția 2020. Timp de 3 ani am lucrat la firma CATSHOP STORE & SERVICES , în ultimii 2 ani ocupând pozitia de reprezentant vânzări pe sectorul de petshop. În acești ani am dobandit o experiență vastă în ceea ce privește stategiile de vanzare, de negociere, formarea portofoliului de clienți și înțelegerea nevoilor acestora, fidelizându-i atât pe partea de petshop și farmacie, cât și pe cea de servicii.

Salariu: 3.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Marketing, Medicina umana, Medicina veterinara

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2017 - 31.12.2020

Departament: vanzari

Titlu Job: cofounder/reprezentant vanzari

Responsabilitati:

Responsabilități:
- ofertarea produselor din portofoliul firmei către clienții existenți și potențiali;
- gestionarea conturilor de social media și crearea content-ului în vederea postărilor zilnice;
- promovarea noilor produse și servicii prin intermediul platformelor online, precum Facebook, Instagram și Google;
- administrarea website-ului (Wordpress);
- negocierea discount-urilor și a termenelor de plată;
- pregatirea documentelor de livrare;
- emiterea facturilor;
- urmărirea încasării facturilor;
- prospectarea pieței în vederea găsirii potențialilor clienți;
- oferirea suportului în acțiunile de promovare a produselor și serviciilor firmei;

Realizări:
- crearea design-ului interior al hotelului de pisici, fiecare cameră fiind dotată cu camere web astfel încât prorpietarii să își poată vedea monitoriza pisicile de pe telefon cât timp sunt în vacanță;
- aducerea de noi clienți, fidelizându-i, atât pe parte de shop, cât și pe cea de servicii, realizând o creștere de peste 50% pe an a portofoliului de clienți;
- administrarea cont-urilor de social media, crearea conțiutului (grafică/ scurtmetraje de prezentare);
- creșterea ratei de conversie cu 25%, implementând o strategie nouă de copywriting;
- negocierea termenelor de plata la furnizori și obținerea discount-urilor mai mari;
- mărirea gamei de produse vândute clienților existenți;
- reducerea timpului de așteptare, procesare și livrare al comenzilor plasate online;
- participarea la diverse evenimente, precum SofistiCat, obiectivul fiind promovarea produselor și serviciilor, precum și vânzarea produselor destinate pisicilor și iubitorilor de pisici.

studii

Facultati:

2014 - 2020 Facultate: Medicina Veterinara la Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti din Bucuresti.

Premii

Hobby-uri
pictura, canto, chitara

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles