Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 09.05.1978

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:27.04.2006

obiectiv

Imi doresc sa colaborez cu o firma de mari perspective, intr-o echipa puternica care imbina partea tehnica cu analiza si gandirea inovativa, de a avea ocazia de a invata, de a promova si a asigura pe viitor, in acest caz un loc de munca serios si sigur.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Practică / Voluntariat, Proiect / Sezonier

Departament: Resurse umane / Psihologie, Altele, Medicina umana, Farmacie, Publicitate, Educatie / Training / Arte, Administrativ / Logistica, Cercetare - dezvoltare, Protectia mediului, Chimie / Biochimie

Oras de lucru: STRAINATATE, Remote (de acasă)

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2003 - 31.08.2016

Departament: cercetare - dezvoltare

Titlu Job: chimist

Responsabilitati:

Efectuarea analizelor chimice prin diferite metode (Gravimetrie, Volumetrie, Spectrofotometrie(UV-VIS,),Spectrometrie de Absorbtie Atomica(F-AAS), Spectrometrie de Masa cu Plasma Cuplata Inductiv(ICP-MS)). Participarea sub forma de colaborare la efectuarea diferitelor teme din cadrul programelor nationale si internationale.
La Cerere

studii

Facultati:

2000 - 2002 Masterat: Enzimologie Aplicata la Facultatea de Chimie, Universitatea Bucuresti din Bucuresti.
1996 - 2000 Facultate / Colegiu: Chimie in limba franceza la Facultatea de Chimie, Universitatea Bucuresti din Bucuresti.

Premii

Hobby-uri
Arta fotografica, Muzica, Plimbari in natura

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20