Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 23.01.1991

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:14.09.2009

obiectiv

Increzatoare in capacitatea de a face fata provocarilor, cu o inclinatie spre gandirea pozitiva si care poate rezolva sarcini dificile, capabila de a controla o situatie si de a iesi dintr o situatie critica. Orientata spre rezultate, responsabila, punctuala, matura si integra, persoana organizata, cu o adaptabilitate imediata in orice mediu sau situatie, spirit de echipa bine dezvoltat, constiincioasa si dedicata.

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Oras de lucru: Bucuresti, Remote (de acasă)

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani), Fara experienta

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2012 - 31.07.2013

Departament: altele

Titlu Job: casier/supraveghetor loc de joaca pentru copii

Responsabilitati:

Supravegherea copiilor intr-un spatiu de joaca special amenajat; incasarea platilor de la clienti, furnizori; incheierea contractelor pentru petreceri; intocmirea NIR-urilor; operarea cu programe speciale EPI; operarea cu diverse aparate mecanice; promovare sapatamanala in gradinite-teren; operatiuni de inchidere lunara etc.

studii

Facultati:

2010 - 2013 Facultate: Geografie/Geografia Turismului la Universitatea din Bucuresti din Bucuresti.

Premii

Certificari
Jun 2019: Instructor autorizat fitness aerobic
Cursul de Instructor Fitness prezinta ecuatia succesului in antrenamentul de tip “Unu la Unu”. Structura cursului este dezvoltata in directia de educarea si preintampinarea nevoilor fizice a persoanelor cu care voi interactiona in calitate de instructor. Pe langa cunostiintele de baza in anatomie, fiziologie si biomecanica, accentul cursului este directionat catre exercitiul introdus de curand in industrie: “Antrenamentul Functional” care este unul dintre cele mai solicitante si interesante miscari din Fitness. Prioritatea acestui curs este axata catre dobandirea cunostintelor esentiale legate de apropierea dintre client si antrenor.
Hobby-uri
Sporturi de anduranta, catarari pe munte, box

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles