Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 07.02.1990

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: da

obiectiv

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Functii publice, Sport / Wellness, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2013 - 28.02.2017

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: casier/manager/regizor tehnic

Responsabilitati:

CURRICULUM  VITAE

Date personale:

Nume-prenume:           BRADU ION ALEXANDRU

Adresa:                         BUCURESTI, BD BASARABIA NR 67

Telefon:                         (+4) 0768.091.998

Email :                              braduionalexandru@gmail.com

Stare civila:         necasatorit

Permis de conducere :    categoria B,

Studii:

2005-2010 Grup scolar industrial Unirea Bucuresti

Specializare : Tehnician Metrolog

Diplome:

W.M.M.A.F.C. certified Black Belt

Coach & Personal Trainer

International kickboxing trainer

International mma trainer

Kickboxing gudge & referee

Mma gudge & referee

Experienta profesionala:

Noiembrie 2017 – Prezent: Teatrul Dramaturgilor Romani

   Tehnician de scena:

Asigura montarea, demontarea decorurilor pentru spectacol,

Asigura schimbarile de decor in timpul repetitiilor si al spectacolelor,

Cunoaste decorurile si obiectele existente in magaziile de decor si recuzita ale institutiei,

Asigura depozitarea in siguranta a decorului si a recuzitei,

Februarie 2013- Mai 2017  : ARCUB – Centrul de Proiecte Culturale al Municipiului Bucuresti

Casa de bilete:

Vinzarea biletelor si gestionarea sunmelor incasate

Raportare saptamanala si lunara cu privire la activitate si numarul biletelor vandute si sume incasate

Gestionarea protocolului

Administrator:

Negocierea contractului si sumelor pentru inchirierea spatiului din Han pentru diverse evenimente

Gestionarea si supravegherea evenimentelor externe ce se desfasurau in cadrul Hanului

Coordonarea tuturor evenimentelor din Han pentru buna desfasurare a acestora, pastrarea orarului cu evenimtenele in curs de desfasurare si viitoare

Coordonator de proiect, supravegherea personalului implicat, gestionarea evenimentelor din cadrul proiectului

Furnizarea unui raspuns solicitarilor venite pe e-mail cu privire la inchirierea saliilor si stabilirea intalniriilor pentru prezentarea spatiului

Prezentarea colegilor de la tehnic si administrativ programul cu activitatiile din fiecare luna. In fiecare vineri a saptamanii transmiterea orarului cu evenimente actualizat catre toate departamentele

3. Regizor tehnic:

Raspunzator de  activitatea regizorilor scena/culise, sufleorilor, referentilor programare spectacole si repetitii si maeştrilor sunet-lumini, masinisti , recuziteri , tapiteri, cabiniere

Raspunzator de  desfăşurare a repetiţiilor şi spectacolelor.

Asigurarea unei desfasurari normale a repetiţiilor pe baza planului săptămânal de repetiţii, ţinând legătura permanent cu secretariatul literar şi cu serviciul marketing şi organizare spectacole referitor la organizarea spectacolelor sau altor manifestări artistice.

Responsabil cu întocmirea programului săptămânal de repetiţii, spectacole şi altor manifestări artistice ale teatrului si cu afisarea acestuia după ce a fost aprobat de conducere. Obligatia de a tine la zi a condicilor de repetiţii şi spectacole

Aducerea  la cunoştinţă la timp, pe orice cale, a întregului personal artistic şi de scenă privind schimbările survenite în ordinea repetiţiilor şi spectacolelor şi a altor manifestări artistice.

Raspunzator de buna funcţionare şi întreţinere a utilajului tehnic de scenă, decorurilor, recuzitei şi costumelor, sesizând coordonatorul tehnic de scenă-montare spectacole pentru luarea măsurilor ce se impun în vederea menţinerii calităţii tehnice a spectacolelor.

Urmărirea şi asigurarea condiţiile realizării unor spectacole de înaltă ţinută artistică şi are grija păstrării calităţii spectacolelor de-a lungul reprezentaţiilor.

Raspunzator de întocmirea şi păstrarea documentelor privind activitatea şi sarcinile concrete de muncă (repetiţii şi spectacole) ale personalului artistic: regizori artistici, actori, sufleori, regizori scenă/culise şi maestru sunet-lumini.

Februarie 2011 – februarie 2013 : SC BGS DIVIZIA DE SECURITATE

Am asigurat supravegherea pentru clienti contractantidin  mai multe locatii ale Bucurestiului.

Team leader divizie supraveghere

Aptitudini generale:

Excelente abilitati comunicationale, fire dinamica, sociabila, usor adaptabila.

Posibilitatea de a lucra in week-end si peste program.

Invat lucruri rapid si imi formez usor noi deprinderi profesionale.

Orientat catre rezultate.

Capacitate organizatorica.

Ma adaptez usor la conditiile de munca.

Dinamism si caracter persuasiv.

Atitudine proactiva.

Capacitate de a lucra in cadrul unei echipe.

Rezistent la stres.

Competitii sportive:

Cupa Mondiala - Judgement Day 21 - 22 Noiembrie 2015 - locul III - kickboxing, reguli K1 - 80 kg

Cupa Romaniei 11 iunie 2016 - locul II - kickboxing, reguli K1 + 90 kg

Cupa Sincron 29 octombrie 2016 - locul I - 90 kg - locul II + 90 kg kickboxing, reguli K1

Cupa Mondiala - Judgement Day 12 - 13 Noiembrie 2016- locul III - kickboxing, reguli K1 - 90 kg

Campionatul National de kickboxing 25 martie 2017 – Locul I

Campionatul National de kickboxing 24 martie 2018 – Locul I

Locul II mondial la profesionisti - MMA, categoria grea -
Cyprus Mixed Martial Arts Federation

Campionatul Euro-Asian Voievod Championship & Martial Arts Festival of Moldova 2018, 28 – 29 Aprilie – locul I + 95 kg – locul II -95 kg – Federatia de lupa nationala Voievod

studii

Facultati:

2005 - 2010 Liceu / Școală profesională: Tehnician Metrolog la Grup Școlar Industrial Unirea din București .

Premii

Premii si Distinctii
Nov 2015: Cupa Mondiala - Judgement Day 21 - 22 Noiembrie 2015 - locul III - kickboxing, reguli K1 - 80 kg

Certificari
Jul 2015 - Nov 2017: W.M.M.A.F.C. certified Black Belt

Proiecte
May 2013: ARCUB - Centrul de Proiecte Culturale al Municipiului Bucuresti
B-fit in The Street, Bucharest Music Film Festival, Bucharest Jazz Festival, Zilele Bucurestiului, Targul de Craciun, Revelionul, Spotlight, etc.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles