Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 25.08.1999

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:18.10.2019

obiectiv

Sunt o fire dinamică, caracterizată de atenție la detalii, organizare, precum și dorință continuă de învățare și progres. Munca cu oamenii și pentru oameni a reprezentat mereu un domeniu de interes asupra căruia aș vrea să îmi pun amprenta și în care aș vrea să mă dezvolt și să cresc.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Vanzari, Marketing, Achizitii, Relatii clienti / Call center, Financiar / Contabilitate, Banci, Confectii / Design vestimentar

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2018 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: casier/ lucrator comercial

Responsabilitati:

Relationarea cu clientii.
Operarea produselor cumparate de acestia.
Intretinerea imaginii magazinului si a produselor.
Aprivizionarea magazinului.
Operațiuni contabile specifice.

studii

Facultati:

2018 - prezent Facultate: Comunicare, relații publice și publicitate la Facultatea de Stiinte Politice, Administrative si ale Comunicarii din Cluj Napoca.
2014 - 2018 Liceu / Școală profesională: Tehnician în achiziții economice la Colegiul Economic Iulian Pop din Cluj Napoca.

Premii

Lucrari publicate
Jun 2020: Articole destinate publicațiilor: Cluj.com-Ghid local, Inspire Cluj și Lights On Cluj

Proiecte
Dec 2019 - Dec 2019: Organizarea evenimentului caritabil Eul în Oglindă, Casa de Cultura a Studenților Cluj

Dec 2019 - Dec 2019: Organizarea unui Atelier de Nutriție pentru copiii din ciclul școlar și preșcolar

Traininguri
Nov 2019 - Dec 2019: Târg de fashion Half is Free Cluj
Organizarea spațiului destinat târgului.
Oferirea suportului comercial designerilor prezenți la eveniment.
Interacțiunea cu clienții și realizarea operațiunilor comerciale.
Conferinte
Jun 2019 - Jun 2020: Conferința Internațională a Studenților în Comunicare
Susținerea a două lucrări de cercetare care au la bază comunicare, mijloacele de comunicare, dezvoltarea și anxietatea în rândul studenților.
Voluntariat
Jun 2019 - Jul 2019: TedX Cluj
Organizarea spațiului destinat desfășurării evenimentului.
Atribuții legate de interacțiunea cu publicul și cu organizarea acestora în cadrul evenimentului.
Stabilirea și menținerea relațiilor cu presa.
Jun 2019 - Dec 2020: Târg de fashion Cluj Design Days
Coordonarea echipelor de voluntari și distribuirea materialelor promoționale către sponsorii principali.
Organizarea spațiului specific târgului de fashion.
Relaționarea cu designerii și cu persoanele aflate la eveniment, precum și păstrarea și menținerea relațiilor de comunicare cu mijloacele de informare în masă.
Calificari
May 2018: Tehnician în achiziții și contractări

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles