Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 30.10.1975

obiectiv

SIGURANTA SI STABILITATE

Salariu: 600,00 USD / luna

Beneficii: SIGURANTA, SALARIU ATRACTIV, POSIBILITATEA AVANSARII N CARIERA

Tip job: Full time

Departament: Juridic, Office / Back-office / Secretariat, Administrativ / Logistica, Turism / Hotel staff, Telecomunicatii, Financiar / Contabilitate, Banci

Oras de lucru: Constanta, Tulcea

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.1994 - prezent

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: consilier in cadrul compartimentului finaniar contabil

Responsabilitati:

Stabilirea, controlul, urmărirea încasării impozitelor si taxelor locale
Control financiar preventiv propriu al instituției
Elaborarea, alături de ordonatorul principal de credite al bugetului local
Elaborarea proiectelor de hotarâri supuse spre aprobare consiliului local al comunei
Urmărirea executiei bugetare si controlul executării acestuia
Colaborarea cu celelalte departamente ale instituției in vederea implementarii planului de actiuni ale decidenților locali

Realizari:

Cresterea gradului de colectare a veniturilor bugetului local, precum si a instituțiilor subordonate prin efectuarea demersurilor necesare colectarii acestora - ex. actiuni de executare silită
Eficientizarea utilizarii fondurilor publice prin efectuarea analizelor creditelor bugetare utilizate/inutilizate - efectuarea de bugete rectificative

studii

Facultati:

2002 - 2006 Universitatea DUNAREA DE JOS GALATI
Facultatea de drept
Profil administratie publica
Data absolvirii: iunie 2006 cu diploma de licenta

Premii

Curs intensv de operare PC efectuat in anul 1996 in formatul Word, Excel, MS-Dos,

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles