Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 27.01.1987

obiectiv

Sa fac parte dintr-o echipa, unde sa incep o cariera intr-o companie de varf, care sa imi ofere o ambianta competitiva pentru dezvoltare. Sa ating cel mai inalt nivel de competenta, pus in valoare in cadrul lucrului in echipa.

Salariu: nespecificat

Beneficii:  1. Firma serioasa in care onestitatea si sinceritatea sint pe primul plan. 2.Salarizare corespunzatoare. 3.De preferat (dar nu in mod absolut) sa fie bine precizate cererea si oferta ( program de lucru, atributii, obligatii, drepturi si altele).

Tip job: Full time

Departament: Marketing

Oras de lucru: Bacau

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

08.11.2007 - 05.09.2008

Departament: marketing

Titlu Job: casiera

Responsabilitati:

Activitati principale:
1. Scanarea produselor achizitionate de catre client si incasarea contravalorii acestora;
2. Oferirea de informatii si rezolvarea problemelor clientilor referitoare la produse;
3. Promovarea Gima Club Card;

studii

Facultati:

liceu:Dimitrie negreanu Botosani,specealizare:Stiinte ale Naturii.
facultate in curs:F.E.G.,-specealizare:Asistent de Farmacie.

Activitati extracurriculare

-capacitatea de a elabora strategii de marketing personalizat;
-mentinerea legaturii cu clientii;
-crearea unei retele de clienti fideli companiei si produselor pe care le comercializeaza;
-cunoasterea amanuntita a caracteristicilor produselor respective;
-argumentare si putere de convingege;
-oferirea de recomandari clientilor, bazate pe pretul si performantele produselor,administrarea si aprovizionarea stocurilor.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,mediu,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles