Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 22.09.1988

Permis conducere:  Cat.B,, Data obtinerii:01.07.2008

Stagiu militar: da

obiectiv

Sunt o persoana dinamica, atenta la detalii, perfecționistă și dornica de a ma perfecționa și învăța lucruri noi in fiecare zi. In același timp interacționez foarte bine cu persoanele cu care intru in contact, fie superiori/subalterni și mai ales clienții firmei deoarece deoarece am atenție distributiva și acuratețe in preluarea și prelucrarea informațiilor/cerințelor. Ma adaptez destul de ușor la noile medii de lucru iar odată cu acomodarea și stabilirea sarcinilor pe care trebuie sa le îndeplinesc îmi intru in zona de confort unde îmi voi putea desfășura activitatea cu maxima precizie și randament sporit.

Tip job: Part time, Full time

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2020 - prezent

Departament: project management

Titlu Job: business analyst, project manager, customer support

Responsabilitati:

In cadrul acestei firme (sales company) am desfășurat conferințe online cu clienții (customer support) de la care am preluat cerințe cu privirea la dezvoltarea, îmbunătățirea și customizarea platformei. Am preluat aceste informații, le-am transferat către echipa de dezvoltare (IT Developers) iar după ce au fost îndeplinite si eliberate in mediul de testare, le-am testat urmând sa le transfer clienților via email, in diferite fisiere Word sau Excel care conțineau cerintele și rezultatele testelor. La cererea acestora, testările le făceam live in conferința prin share screen. După acordul clienților, proiectele erau eliberate in mediul de Producție. In același timp, toate proiectele erau urmărite pe platforma Jira de care personal m-am ocupat in vederea creării tichetelor, monitorizare și mutarea acestora in funcție de stadiul proiectelor. Totodata preluam orice BUG pe care clienții îl descopereau și trimiteau via email sau pe care îl raportau in Jira și in funcție de importantă le clasificam. După stabilirea priorităților acestora, le transferam către echipa de IT care rezolvau “problemele” iar după, urma același proces in care eu le preluam, testam, transferam către clienti. Menționez ca, clienții firmei erau de pretutindeni (nu doar Europa) iar activitatea mi-am desfășurat-o doar in limba Engleză.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles