Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 22.09.1978

Stagiu militar: nu

obiectiv

realizare profesionala

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Telecomunicatii, Inginerie, IT Software, IT Hardware, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2005 - 31.10.2008

Departament: inginerie

Titlu Job: bid desk and sales support specialist

Responsabilitati:

In aceasta perioada am ocupat diverse pozitii in care am oferit support pentru echipele de vanzari HP din EMEA (preturi speciale, estimare de vanzari , etc).
 Acordarea de support si mentoring pentru membrii echipei
 Mentinerea rezultatelor echipei
 Interfata cu celelate echipe implicate in ciclul de vanzari
 Pregatirea si transferul de cunostinte catre membri noi din echipa
 Standardizarea si imbunatatirea proceselor
 Imbunatatirea performantei echipei

01.06.2002 - 30.09.2005

Departament: it hardware

Titlu Job: inginer de service

Ca parte a echipei de Service, principalele mele responsabilitati erau legate de executia in teren al proiectelor de retelistica (voce si internet), audio video precum si repararea si executarea operatiunilor de service pentru produsele comercializate marca BOSE.
Cateva din proiectele la care am participat:
• Solutia de sonorizare din incinta Plazza Romania si Bucuresti Mall
• Sitemul de sonorizare din Gara Craiova
• Sonorizarea magazinelor Kenvelo

studii

Facultati:

1997 - 2002 Facultate / Colegiu: Constructii Electrotechnice la Facultatea de Electrotechnica din Craiova.

Premii

Certificari
May 2014: CCNA

May 2014: LTE/SAE Engineering Overview

Jan 2014: Leadership Core Curriculum - for Manager

Aug 2012: Leadership Core Curriculum - for individual contributor

Aug 2012: PRINCE 2 Foundation

May 2012: Leadership level 1 assessment - Ericsson Management certification

May 2012: ITIL V3 Service Operation

Aug 2010: ITIL V3 Foundation

May 2009: Recovery Leader Certification

May 2009: Ericsson WCDMA System Overview

May 2006: Communication Skills

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20